Bülent Arınç'tan flaş açıklama!

Bir haber sitesinde gündemi değerlendiren eski bakan Bülent Arınç, kendisine yönelik iddialara yanıt verdi.

Bülent Arınç'tan flaş açıklama!

Arınç, Pensilvanya'ya yaptığı bir ziyareti de anlattı.

FETÖ ile bağına ilişkin haberleri değerlendiren Arınç, "Okul faliyetleri, Türkçe Olimpiyatları, yoksullara yardım faaliyetleri dışında bu hareketle hiçbir ilgim olmamıştır." dedi. Arınç, "Benim için Gülen cemaati, 15 Temmuz'dan sonra artık bir terör örgütüdür." diye konuştu.

ABD GÜLEN ZİYARETİNİ ANLATTI

ABD'de Gülen'e bir ziyaretini anlatan Arınç, kara yolunu terih ettiğini belirterek şunları söyledi: Ben Amerika'ya gittiğimde Pensilvanya'ya gitmek için 4 saat araçlı yolculuk yaptım. Marlyland'dan geçtim, oradan geçtim, buradan geçtim.


KAHVALTI HAZIRLAMIŞLAR

Gittiğimde beni başkaları kahvaltı hazırlamış buyur ettiler. Bana "Dün özel uçakla iş adamlarının geldiğini söyleyip bilseydik siz de onlarla gelirdiniz." dediler. Düşünün iş adamlarının, sanatçıların kendisi ile 5 dakika görüşmek için can attığı bir isimden bahsediyoruz.

PİS KOKULAR GELMEYE BAŞLAYINCA..

17-25 Aralık'tan sonra pis kokular gelmeye başlayınca, bunlar beni de kullanmış olabilir dedim. En az iki sene olmuştur böyle bir konuşmam var. Şimdi yapılanları gördükten sonra demek ki benim ismim üzerinden girilmemesi gereken yerlere girilmiş, bilgiler alınmış olabilir.


YORUM EKLE