Zehra'ya 4.5 Yıl Hapis...

Eski sevgilisinin arkadaşına demlik fırlattığı için mahkemelik olan Zehra Çilingiroğlu'nun duruşması görüldü. Mahkeme, olayda kasıt olup olmadığını anlamak için pedagog raporu istedi

Zehra'ya 4.5 Yıl Hapis...

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra; geçtiğimiz Mart ayında eski sevgilisinin kız arkadaşına demlik fırlattığı gerekçesiyle mahkemelik olmuştu. Savcılık, Zehra'nın fırlattığı demlikten dökülen sıcak suyu 'silah' sayarak, 'kasten basit yaralama' suçundan 4.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açmıştı. 16 yaşındaki Zehra'nın ilk duruşması, dün İstanbul 4. Çocuk Mahkemesi'nde görüldü.

DURUŞMA MART'A ERTELENDİ


Duruşmaya annesi ve avukatıyla birlikte katılan Zehra, pişman olduğunu bir kez daha belirtti. Hülya Avşar ise karşı taraf kabul ederse uzlaşmak istediklerini söyledi. Mahkeme; Zehra'nın, içinde sıcak çay bulunan demliği A.H.'nin üzerine bilinçli olarak döküp dökmediğini tespit etmek için pedagog raporu istedi. Duruşma Mart ayına ertelendi.

'HİÇBİR ŞEYİ TAKMIYORUM'


Hülya Avşar, önceki akşam KüçükçiftlikPark'ta düzenlenen 'Yeniden Gazino Geceleri'nde hayranlarıyla buluştu. Avşar, son dönemde çok mutlu olduğunu söyledi: "Hiçbir şeyi kafama takmıyorum. Bunlara gerek yokmuş."
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2013, 09:54

YORUM EKLE