Ünlü spikerin yeni aşkı tanıdık çıktı!

Beşiktaş'ın eski başkanı ve işadamı Serdar Bilgili ile spiker Nazlı Çelik birlikte. İkili, geçen hafta sonu iki günlüğüne Yunanistan tatiline çıktı.

Ünlü spikerin yeni aşkı tanıdık çıktı!

Bir dönem Beşiktaş Kulübü Başkanlığı yapan ve aynı zamanda işadamı olan Serdar Bilgili, gönlünü ünlü haber spikeri Nazlı Çelik'e kaptırdı. İkilinin, yaklaşık bir aydır birlikte olduğu iddia ediliyor.


ÖZEL JETLE GİTTİLER

İki sevgili, geçen hafta sonu iki günlüğüne Yunanistan'a tatile gidip romantik günler geçirdi. Sevgililer, Atatürk Havalimanı'ndan Bilgili'ye ait jetle Yunanistan'a gidip döndü.

İKİSİ DE ÖZGÜR VE AŞK YAŞIYOR

Nazlı Çelik, 2012'de işadamı Burak Öztarhan'dan boşanmıştı. Serdar Bilgili, oğlu Ali'nin annesi Fransız manken sevgilisi Amelie Latournald'dan geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı.
NAZLI ÇELİK KİMDİR ?

Hafta içi her akşam ana haber bülteniyle izleyici karşısına çıkan Nazlı Çelik, Doğuş Holding üst düzey yöneticilerinden Yücel Çelik'in iki çocuğundan birisi.

EKRANDA OLMADIĞI GÜNLER NELER YAPIYOR

Boşandığı eşinden Kayra isimli bir kız evladı olan Nazlı Çelik, daha önce Cadde yazarı Ali Eyüboğlu'na verdiği röportajda "Haftada üç gün spor yapıyorum. İki gün Bujin dövüş kulübünde cross-fit'le deli gibi stres atıyorum.

Bir gün de D-Gym'de ağırlık çalışıyorum. Arkadaşlarla yemek sohbet, yürüyüş, maç, kitap; daha ne olsun?" ifadelerini kullanmıştı.

MUHABİRLİĞİE TUTKUYLA BAĞLI

"Her şeyden önce haberi ve haberciliği seviyorum." diyen Çelik, "Ben 15 senedir bu meslekte aralıksız çalışıyorum. Ekran önüyle birlikte muhabirlikle başlayan, editörlükle devam eden, haber müdürlüğünün ardından, koordinatörlüğe varan 15 yıl.

Muhabirliği hiç bırakmayan bir yöneticiyim. Çünkü muhabirliğe tutkuyla bağlıyım." açıklamaları yapmıştı.
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2014, 12:48

YORUM EKLE