Ünlü Sanatçı Kurşunlandı !

Olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri incelemeye alındı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nün başlattığı soruşturma sürüyor.

Ünlü Sanatçı Kurşunlandı !

'Hayatı Tesbih Yapmışım' şarkısıyla müzik dünyasında ismini duyuran Ferman Toprak'ın başındaki dertler bitmiyor. Geçtiğimiz haftalarda çıplak fotoğrafla şantaja uğradığı haberleriyle gündeme gelen Toprak'ın bu kez de sahne aldığı mekanın önünde aracı kurşunlandı.

Dün gece saatlerinde sahne aldığı mekana kendi aracıyla giden Toprak'ın sabaha karşı programı bitmek üzereyken aracına ateş açıldı. Şişli Esentepe'de bir gece kulübünün önünde meydana gelen olayda ünlü şarkıcının lüks aracına bir araç içerisinden kurşun sıkıldı. Olayı gerçekleştiren kişi ya da kişiler olay yerinden kaçtı.

ARAÇTA 10 KURŞUN


Araçta kimse bulunmazken gece kulübünün önünde bulunanlar da şans eseri olaydan yara almadan kurtuldu. Olay yerindekiler polise ihbarda bulundu. Polis, olayın meydana geldiği sokağı emniyet şeridi ile kapatarak araç üzerinde incelemelerde bulundu. İncelemede araca 10 kurşun isabet ettiği görüldü. Olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri incelemeye alındı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nün başlattığı soruşturma sürüyor.

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

Olayla ilgili Ferman Toprak'ın menajeri, konunun Ferman Toprak'a yönelik olmadığını düşündüklerini söyleyerek başka bir açıklama yapamayacağını belirtti.


YORUM EKLE