Türkan Şoray ikizini buldu!

Türk sinemasının efsane ismi Türkan Şoray, dün bir alışveriş merkezi içerisinde bulunan özel bir işletmenin açılışı için Çanakkale'ye geldi.

Türkan Şoray ikizini buldu!

Kendisine benzerliğiyle dikkat çeken genç bir kızı gören Şoray, “Siz aynı bana benziyorsunuz. Benim gençlik yıllarımı sizde görüyorum. Çok güzelsiniz” dedi.

 Kapı önünde uzun kuyruklar oluşturan Türkan Şoray hayranları fotoğraf çektirebilmek için birbirileriyle yarıştı. Yaklaşık 4 saat boyunca işletme içerisinde kalan Türk sinemasının Sultanı, hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirip, imza verdi.  

Gerçekleştirilen imza günün ardından işletme sahipleri, AVM yöneticileriyle birlikte Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ı akşam yemeğinde ağırladı. Kendisiyle hatıra fotoğraf çektirmeye gelen 22 yaşındaki Elif Kuzu'yu görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Türkan Şoray, Elif Kuzu'ya “Siz aynı bana benziyorsunuz.

Benim gençlik yıllarımı sizde görüyorum. Çok güzelsiniz” dedi.  Türkan Şoray'a akşam yemeğinde de çok fazla ilgi olunca, akşam yemeğini yarıda bırakarak özel aracıyla İstanbul'a geri dönmek üzere yola çıktı. 


Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2015, 12:57

YORUM EKLE
YORUMLAR
sevim yildiz
sevim yildiz - 4 yıl Önce

Bu kiz fotografta cok benzememis fakat cuma aksami truva oteldeki yemekde gorduk gencligine cok benziyordu. Turkan hanim cok guzelsiniz dedi.

betty
betty - 4 yıl Önce

bu benziyorsa ben turkan sultanin ikiziyim o zaman

defne
defne - 4 yıl Önce

bu nasıl benzemek ? çok merak ediyorum bunu söyleyenlerin gözleri görüyor mu :)

Engin Çağlar Tiryakisi
Engin Çağlar Tiryakisi - 2 yıl Önce

Ya şaka mı bu?