Tuncay Şanlı: Fatmagül bensiz yapamaz elenir

Futbolcu Tuncay Şanlı, sevgili Fatmagül'ün hasretine dayanamayacağını düşünüyor

 Tuncay Şanlı: Fatmagül bensiz yapamaz elenir
Pazar günü yayınlanan Survivor'a, gönüllüler takımında yer alan Fatmagül Fakı damga vurdu. Ünlü top model Adriana Lima'ya olan benzerliğiyle dikkat çeken Fatmagül Fakı, Bursasporlu futbolcu sevgilisi Tuncay Şanlı'ya soruldu.

Futbolcu Tuncay Şanlı, Survivor'da Adrina Lima'ya olan benzerliğiyle dikkat çeken sevgilisi Fatmagül Fakı için "Fatmagül hostesliği bırakıp spiker olmaya karar vermişti. Bunun için de diksiyon dersleri alıyordu. Ancak Acun'un ekibinden bir arkadaşı Survivor'da yarışmayı teklif edince kursunu durdurdu. Gitmeden önce çok stresliydi. Bu yüzden de onu karşıma alıp 'Oraya git ve gerçek kişiliğini yansıt' dedim. Ve dün onu büyük bir zevkle izledim. Beklediğimin üzerinde performans sergiledi. Panama'ya yolcu ederken 'Git nasılsa erkenden dönersin' dedim. O da bana 'Sonuna kadar kalacağım, sen de yanıma geleceksin' diye takıldı. İlişkimiz ciddi ve birbirimize çok düşkünüz. Yine de bensizliğe dayanamaz erkenden gelir diye düşünüyorum. Belki de açlıktan ve yorgunluktan aklına bile gelmem."

Fatmagül Fakı Resimleri için tıklayınız>>

"BENZEDİĞİNİ FARK ETMEDİM"
Tuncay Şanlı tanıştıklarında Adriana Lima'ya benzediğini fark etmediği sevgilisinin, güzelliğindense kişiliğiyle ilgilendiğini "1,5 yıldır beraberiz. İlk tanıştığımızda Adriana Lima'ya olan benzerliğini fark etmedim. Gazetelerde bu yönde haberler yapılınca fark ettim. Zaten o gözle de hiç bakmadım. Yarışmada da güzelliğinden çok duruşu konuşuldu. Hanımefendi bir duruşu var. Beni de en çok bu tarafı etkiledi. Bazen güzellik her şey değildir." şeklinde anlattı.
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2013, 23:08

YORUM EKLE