Takipçilerin tepkisini çekti!

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in, Instagram sayfasında paylaştığı 'su içen asker' fotoğrafı bir grup takipçisinin tepkisini çekti. Ergen ise kendini böyle savundu.

Takipçilerin tepkisini çekti!

Gülben Ergen'in Instagram sayfasında paylaştığı 'su içen asker' fotoğrafı bir grup takipçisinin tepkisini çekti.

KENDİSİNİ SAVUNDU

Sert bir dille eleştirilen Ergen, kendini sayfasına yazdığı şu notla savundu:

Pes size! Bir asker fotoğrafı paylaştım. Askere bir bardak su vermişler içiyor... Demediğiniz kalmadı! Bir kere siz nereden biliyorsunuz bu fotoğraf ne zaman çekildi? Belki iki sene önce? Belki bir ay önce? Size ne? Eğer Ramazan'da çekildiyse belki adam böbrek yetmezliği yaşıyor?

Belki ilaç kullanması gerekiyor? Size ne?" "Bu ne yargılama merakı? Kendizini yargılayın kendinizi! Bir fotoğrafla bin kere namus, din, edep sorguladınız. ayıp size bir fotoğrafta içinizin zehrini akıttınız!" "Aranıyorsunuz siz yargılama profesörleri.

Eminim başarısızlık ve mutluluk sizin en yakınınızdır çünkü mutlu ve özgüveni yüksek insanlar açık aramazlar. Edep ayıp örtmektir!" "Kaldı ki ayıp yok, asker su içmiş... Vay nasıl içermiş, vay ben bu fotoğrafı nasıl yayınlarmışım, var ben ne yapmaya çalışıyormuşum! Gerçekten pes!"

İşte Gülben Ergen'in paylaştığı o fotoğraf...
PEKİ BU FOTOĞRAF NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Fotoğrafın hikayesi: 2007'de çekildi

Milliyet Gazetesi Foto Muhabiri Ercan Arslan'a ait olan fotoğraf 2007 yılında İstanbul Vatan Caddesi'ndeki 29 Ekim cumhuriyet bayramı törenleri sırasında çekildi.  

Tören sırasında nöbet yerinden ayrılamayan bir askere vatandaşlar tarafından su verilme anını ölümsüzleştiren Arslan, "Çektiğim fotoğraf Türk milletinin, Türk askerine bakışını ve onunla ilişkisini insanı temelde anlatan bir karedir"  dedi.

Arslan, fotoğrafın Ramazan ayı ile bağdaştırılıp yapılan yorumların kötü niyetli olduğunu ve son derece rahatsızlık duyduğunu ifade etti.

DAHA ÖNCE DE HEDEF OLMUŞTU

Paylaşımları nedeniyle takipçilerinden sık sık tepki gören Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde bir paylaşımı nedeniyle yine eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

"YARADAN BANA GÜLÜMSÜYOR"

Şarkıcı Gülben Ergen, fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bir çocuk için "Bakın yaradan ete kemiğe bürünmüş bana gülümsüyor." demesi bazı takipçilerini kızdırdı.

TAKİPÇİLERİ FOTOĞRAFA YORUM YAPARAK TARTIŞTI

Gülben Ergen'in takipçilerinden bazıları, sanatçının şirk koştuğunu söylerken kimileri de ayetle cevap verip sözlerini düzeltmesi gerektiğini savundu.
Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2015, 14:43

YORUM EKLE