Survivor'da inanılmaz kavga!

Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıt bulduğu 10 Mart 2015'deki son bölümde ünlüler arasında büyük kavga çıktı. Fulya Keskin'in elendiği gün ünlüler birbirini yedi.

Survivor'da inanılmaz kavga!

Survivor All Star ünlüler takımı Fulya Keskin 'in elendiği son bölümde birbirlerine girdiler. Yemek ödüllü Survivor oyunlarını arka arkaya 3 kez kaybeden ünlüler açlıktan birbirlerini yemeye başladılar. Ahmet Dursun kendine ayrı bir krallık kurunca Hakan ile karşı karşıya geldi. Survivor ünlüler takımı son kavga sonrasında ikiye bölündüklerini teyit ettiler. 

Survivor All Star 'da ada konseyinde ismi 5 kişi tarafından söylenen Ahmet Dursun kriz çıkarttı. İsminin yazılmasının ardından yarışmacılardan uzak bir yere taşınan Ahmet Dursun kendine yeni bir yatak kurdu. Bu 'ayrılık' üzerine Anıl Tetik ekip arkadaşlarına sorunlarını çözecek bir toplantı önerdi.

Ancak Survivor ünlülerin toplantısı beklendiği gitmedi. Bu toplantıda Ahmet Dursun zehir zemberek konuştu ve Hakan'a 'küçük beyinli' dedi. 
Kavgaya Merve Oflaz da Hakan'ın safından dahil olunca 'uzlaşma' toplantısı 'bölünmenin' derinleştiği bir finalle noktalandı. Ahmet Dursun 'Hepinizi tek tek bu adadan yollayacağım' diyerek savaş ilan etti. 

SURVİVOR SON BÖLÜMDEKİ BERNA - BEGÜM KAVGASI

Survivor gönüllüler takımında da kavgalar bitmedi. Duygu Çetinkaya'nın elenmesinin ardından onun yakın arkadaşı olan Begüm hedef tahtasına oturtuldu. Berna yarışmacı arkadaşının üstüne üstüne gitti ve Begüm 'ses tellerini yırtarcasına' bağırmaya başladı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU SON BÖLÜM KİM KAZANDI?

Survivor son bölümde ödül oyunu Fenerbahçe Galatasaray derbisi ve yemekti. Ünlüler takımı aralarındaki kavgayı bir kenara koyarak kazanmak için motive olmaya çalıştılar. Ancak ödül oyununu Survivor gönüllüler takımı üçüncü kez kazandı. Almeda 'çok açım' diyerek ağlarken rakip takımdaki Nadya da onun bu haline üzülüp ağlamaya başladı. 

ALMEDA'YA NE OLDU? 

Survivor ödül oyununda nefesi kesilen Almeda herkesi korkuttu. Almeda havuzdan çıkmakta güçlük çekti, sancısına rağmen yarışı bırakmadı ve takımına puan getirdi. Ancak hemen ardından yere yığılıp kaldı. 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 14:51

YORUM EKLE