Survivor'dan bakın kim elendi?

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı kadar arabayı kim kazandı sorusunun cevabı da merak konusuydu.

Survivor'dan bakın kim elendi?

Bu hafta eleme adayları Nagihan Karadere ve İbrahim Giydirir olou. Peki kim elendi arabayı kim kazandı?

Survivor'da final gecesinin yayın tarihi değişti ve kim elendi sorusunun yanıtını veren eleme pazartesi günü ekrana geldi. 20 Haziran 2016 elemesinde Nagihan Karadere ve İbrahim Giydirir için ada konseyi toplandı.

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?

Kıbrıs finaline 9 gün kala Survivor'dan elenen ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor SMS sıralaması sonuçlarına göre adaya veda eden isim İbrahim Giydirir oldu. Nagihan rahat bir nefes alırken İbrahim bir süre öylece kaldı.

İbrahim 'Buraya kadar gelmek bile gurur verici benim için. Çok fazlasıyla emek verdim. Keşke bir tık daha gidebilseydim. Her zaman iyi şeyler yaptım diye düşünüyorum. Hem takımım, hem kendim hem Survivor hem ada için. Survivor bana hayat tecrübesi öğretti. Herşeyin değerini burda bir kez daha anladım. Bu saatten sonra sağlık olsun" diyerek veda etti.

SENİ GÖRÜNCE HEP MUTLU OLDUM

Acun Iılıcalı ise İbrahim için övgü dolu şu sözleri söyledi;

-'Sevdim insanlardan birisin. Burda da sevildin. Bana sorarsan tam Survivor'da kendini ortaya koyamadım. Burda negatif bir şeyini görmedim ama kendini az ifade ettin. Burda efendilikten hiç taviz vermedin. Fiziksel avantajını hiç karşı tarafa hissettirmedin. Ben seni gördüğüm zaman hep mutlu oldum. Çünkü huzur veren bir tarzın var".

İbrahim Giydirir bu konuşmanın ardından 'Allaha emanet olun' diyerek meşalesini aldı ve Survivor'a veda etti.

SURVİVOR ARABA OYUNU ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da Acun Ilıcalı bu kez büyük ödül olarak Fiat marka sıfır kilometre fullback araba verdi. Survivor araba ödülü oyunu arabayı kim kazandı modeli neSon model Fiat pikabı kazanmak için yarışmacılar kişisel bilgilerle savaştı. Ailelerine onlarla ilgili sorular soruldu. Serkay Tütüncü birinci olup doğrudan finale giderken Nagihan ve Atakan yarı finalde kapıştı.

SURVİVOR ARABAYI KİM KAZANDI ÖDÜLÜ ALAN KİM?

Yarı finalde Nagihan Karadere çekişmeli bir oyunun ardından Atakan'ı geçerek finale kaldı. Finalde Nagihan ile Serkay Tütüncü kapıştı.

Nagihan Karadere zamanlamaya dayalı olan oyunu Serkay'a karşı 3'e bir ile kazandı. Nagihan Karadere büyük ödülün sahibi olarak arabayı kazandı. Acun Ilıcalı 'Benim ümidim yoktu tebrikler. Kısmetinde varmış' diyerek kutladı. Nagihan Karadere ise 'Çok mutluyum kızımla Bebek'de tur atacağım' diyerek sevinç çığlıkları attı.

SURVİVOR'DA VERİLEN ARABANIN FİYATI NE KADAR?

Peki Nagihan Karadere'nin kazandığı araba kaç lira ediyor? Fiyat listesine bakıldığında Fiat fullback'in en ucuz modeli 80 bin lira. En dolu modeli ise 108 bin lira değerinde.

KIBRIS FİNALİ NE ZAMAN KAÇ KİŞİ GİDECEK?

Survivor 2016 adasında artık final için geri sayım başladı. Peki Survivor finali ne zaman olacak ve kaç kişi birincilik için yarışacak? Survivor adasında Kıbrıs finali 29 Haziran 2016 çarşamba günü yapılacak. Kıbrıs finaline sadece 4 kişi gidecek. Tüm oyunlar Dominik'deki adada oynanacak ve Kıbrıs'da oyun olmayacak. Survivor 2016 birincisi SMS oylaması ile ortaya çıkacak. Survivorı kazanan isim büyük para ödülünü alacak.

SURVİVOR SMS OY SIRALAMASI SONUÇLARI

Survivor adasında SMS oy sıralaması sonuçları toplu oylama ile elde edildi. Finale kadar yeni oylama yapılmayacak ve son oylama sıralamasına göre elemeler gerçekleşecek. Son hafta Yunus Günçe, İbrahim Giydirir ve Semih Öztürk eleme adayı olmuştu. Elenen isim de Yunus Günçe oldu. Efecan Dianzenza Serkay Tütüncü ile çıktığı elemede veda ederken daha önceki SMS oy sıralamaları şu şekilde olmuştu.

1.Damla Can
2. Avatar Atakan
3. Yunus Günçe
4. Gizem Memiç (elendi)
Survivor gönüllüler 22 Mayıs SMS oy sıralaması sonuçları
1.Damla Can
2.Serkay Tütüncü
3.Gizem Kerimoğlu

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2016, 10:26

YORUM EKLE