Survivor birincisi...

Survivor All Star ada konseyinde kim elendi sorusunun yanıtı açıklandı ve Hasan elendi. Hasan Survivor birincisinin Begüm olması gerektiğini söyledi.

Survivor birincisi...

Survivor All Star 28 Haziran ada konseyinde elenen isim Hasan oldu. Hasan elemeden sonra yaptığı açıklamada Survivor birincisinin Begüm olması gerektiğini söyledi. Hasan Begüm için oy isteyerek Survivor All Star birincilik yarışına veda etti. 

Survivor All Star'a büyük hedeflerle geldiğini belirten Hasan, Acun Ilıcalı'nın deyimiyle bu yarışmanın en büyük sürprizi oldu ve finale kalamadı. Hasan veda konuşmasında tüm yarışmacıları isimleriyle birlikte değerlendirdi Begüm için ayrı bir paragraf açtı. 

SURVİVOR BİRİNCİSİ BEGÜM OLSUN


Hasan Survivor All Star birincisinin gönüllüler takımından çıkmasını istediğini belirterek Begüm için oy istedi. Hasan şunları söyledi;

"Hep beraber gitmek istedik finale ama olmadı. İsterim ki bizim gönüllülerden biri kazansın. Açıkçası Begüm kazansın isterim. Bundan sonra insanlar oy vereceklerse çizgisini hiç bozmayan bir Begüm var. Bence inşallah o olur."
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2015, 11:50

YORUM EKLE