Serkay Tütüncü'nün sevgilisi bakın kim?

Survivor 2016 adasında final koltuğuna doğrudan oturmayı başaran Serkay Tütüncü hırsı ve politik tavrı ile öne çıktı.

Serkay Tütüncü'nün sevgilisi bakın kim?

Aslen İzmirli olan Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 doğumlu. Tire ilçesinde dünyaya gelen Serkay Tütüncü instagram sayfasında sıkça sevgilisinden paylaşımlarda bulunmuş.

Serkay Tütüncü amatör olarak futbol ile ilgilenmiş. Meslek hanesinde bir iş yazmıyor. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Serkay Tütüncü Survivor adasında Nagihan Karadere takliti ile snop yüzünü ortaya koymuştu.

SERKAY TÜTÜNCÜ'NÜN AİLESİ

Serkay Tütüncü annesine düşkün biri. Babası ile annesinin fotoğraflarını instagram hesabından böyle paylaşmış. Anne ve babası genç olmaları ile dikkat çekiyorlar.

Serkay Tütüncü'nün hayatımdaki 'en iyi' dediği isim annesi Emel Tütüncü... Serkay hayli genç ve güzel olan annesi ile yakın bir ilişkiye sahip. Survivor'daki 'annelere sorduk' bölümünde bir rekor kırması da bunun göstergesiydi.

SERKAY TÜTÜNCÜ'NÜN BABASI

Serkay Tütüncü babası ile de instagram hesabında 'Baba ve oğlu' diyerek bu karelerini paylaşmış. Saçları babasına benzeyen Serkay genç bir ebeveyne sahip.

Peki Serkay'ın dilinden hiç düşürmediği sevgilisi kim?

SERKAY TÜTÜNCÜ'NÜN SEVGİLİSİ CANSU

Serkay Tütüncü instagram hesabının neredeyse yarısını sevgilisine ayırmış. Serkay'ın sevgilisinin ismi Cansu... Modaya olan merakı ile tanınıyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2016, 08:11

YORUM EKLE
YORUMLAR
canan
canan - 3 yıl Önce

serkay senin hayranınım surviviorda