Şehit varken göbek atıyoruz çünkü..

Tahir Sarıkaya programına konuk ettiği kedicikleri "Ülkemizde şehitlerimiz var, neden oynuyorsunuz" ifadeleriyle eleştirdi. İşte o konuşmalar...

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiyem programının sunucu Tahir Sarıkaya, programına Adnan Oktar'ın kediciklerini konuk etti.

NEDEN OYNUYORSUNUZ?
Kediciklerin kendi programlarında PKK'yı eleştirip, şehitlerin gelmesine rağmen oynamasını eleştiren Sarıkaya, "Ülkemizde şehitlerimiz var. Bazı televizyon kanalları radyo programları şehitler geldiği zaman modlarını düşürüyorlar. Ama ben bakıyorum siz oynuyorsunuz. Neden oynuyorsunuz?" sorusunu yöneltti.

KEDİCİK: YAS HARAMDIR
PKK'nın ülkede kaos yaratmak istediğini ifade eden kedicik "Yas haramdır. Şehitlik ne kadar büyük bir şereftir. PKK'nın istediği zaten ülkeyi yasa boğmak. PKK zaten karamsarlık yaymak istiyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 23:10

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahain Arık
Tahain Arık - 4 yıl Önce

Biz müslüman bir milletiz. Yas bize yakışmaz, nasıl uğurluyorşak askere, öyle de uğurlarız şehitliğe.
Dans kısmına da alışırız herhalde.

Burhanettin
Burhanettin - 4 yıl Önce

Sehitlik peygamberlikten sonra gelen güzel bir mevkidir Rabbim banada nasip etsin InsaAllah
Yas tutmak dinimizde haram kilinmistir ayrica it surusu pkk yi sevindiren bir durumdur.
Sehitler Allah katinda diridirler unutmayalim o yuzden ne güzel sehit olana degilmi.

emine
emine - 4 yıl Önce

Didem Hanım çok doğru söylüyor. Şehide uzunulmez çünkü onlar en güzel makamda Ne güzel Allah'a kavusmuslar peki o ağlayanlarin akıbeti ne olacak belli değil onun için şehitlere biz uzulmuyoruz hem Allah'in yarattığı herşeyden biz raziyiz inşaAllah. Rabbim bize de Şehitlik makamini nasip etsin

Hülya Arslanoğlu
Hülya Arslanoğlu - 4 yıl Önce

Rabbimiz Kuran'da Ali İmran Suresi 139.Ayetinde:"Gevşemeyin ÜZÜLMEYİN eğer gerçekten iman etmişseniz en üstün gelecek olan sizlersiniz" diyor.Şehitlik en üstün makamdır.Her müslüman canını şehit olarak vermek ister.Adnan Oktar ve talebeleri gerçek islam ahlakını en mükemmel şekilde yaşayan kişiler.Herkese A9TV yi izlemelerini tavsiye ederim.

emine
emine - 4 yıl Önce

Biz niye uzululelimki biz şehitlerimizin makamlarini bildiğimiz için uzulmuyoruz PKK'lılar kendi hallerine aglasinlar deccaliyetin ömrü 40 yıldır ve bitti artık onun için sevincimizden oynuyoruz

Meryem
Meryem - 4 yıl Önce

Adnan Oktar PKKnin gercek yüzünü, ideolojisini ve stratejisini yillardir anlatan tek kisi. Sehitler konusunda tabiiki üzülmüyoruz cünkü Rabbimiz Ali Imran suresinnde söyle buyuruyor:
169- Allah yolunda öldürülenleri sakın 'ölüler' saymayın. Hayır, onlar, Rableri katında diridirler, rızıklanmaktadırlar.

170- Allah'ın kendi fazlından onlara verdikleriyle sevinç içindedirler. Onlara arkalarından henüz ulaşmayanlara müjdelemeyi isterler ki onlara hiç bir korku yoktur, mahzun da olacak değillerdir.

nuh
nuh - 4 yıl Önce

Terörist, başarıya sadece şiddet yoluyla ulaşacağına inanır. Çevresindeki insanların kendisinden korkmasını ister ve bu korkuyu oluşturmak için insafsız, acımasız, tavizsiz ve saldırgan bir karaktere bürünür.
mümin ise yalnızca Allah tan korkar bu konuda sayın yazar Adnan oktar ve çevresi Allah'ın rızasına kuran a en uygun olanı yaşıyorlar maşaAllah.
yas kuranda haram kılınmıştır

Hayat Yılmaz
Hayat Yılmaz - 4 yıl Önce

169-Allah yolunda öldürülenleri sakın 'ölüler' saymayın. Hayır, onlar, Rableri katında diridirler, rızıklanmaktadırlar. 170-Allah'ın kendi fazlından onlara verdikleriyle sevinç içindedirler. Onlara arkalarından henüz ulaşmayanlara müjdelemeyi isterler ki
onlara hiç bir korku yoktur, mahzun da olacak değillerdir.
( Ali İmran )

MasaAllah, şehidlerimiz sevinc içindeyken , neden yas ?
Yası pkk lar tutsun ;)