Öyle bir isim gitti ki..!

Kısmetse Olur evinden bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı iki bomba isim olacak. Kısmetse Olur 29 Mayıs 2016 elemesinde hem gelinler hem damatlar evinden bir isim elenecek.

Öyle bir isim gitti ki..!

Kısmetse Olur'da haftanın birincileri gelinler evinden Nur Erkoç damatlar evinden ise ona talipli olarak gelen Erdem Dalfidan oldu. 10 bin liralık çeki olan ise Erdem.

KISMETSE OLURDAN KİM ELENDİ 29 MAYIS 2016

Kısmetse Olur evinde geçen hafta Mehtap Taşkıran elenmesin diye sistemi değiştiren yapım bu hafta yine eskiye döndü. Yani hem gelinler hem damatlar evinden ismi yazılan kişiler eleniyor.

Bu hafta Kısmetse Olur gelinler evinden Ayça Beğen Ekin elenecek. Ayça Beğen flört etmeye başladığı Emre Atik'in damatlar evine alınmasını istedi. Ancak yapım Emre Atik'i eve almadı. Bunun üzerine de Ayça Ekin Beğen elenmek istedi.

semih kurtulmuş kısmetse olur kimdir instagramAyça ile birlikte Kısmetse Olur damatlar evinden ise Semih Kurtulmuş elenen isim oldu. Semih Kurtulmuş skandal ses kayıtlarına rağmen evde kalmıştı. Melis Buse'nin peşinde gezdiği isim olan Semih Kurtulmuş , Nur Erkoç ile de flört etmişti.

YENİ GELEN DAMAT VE GELİN ADAYI KİM?

Kısmetse Olur evine yeni gelen damat adayı hastalanınca yerine eski yarışmacılardan Ercan Çiftçi geliyor. Pazartesi günü eve gelecek olan Ercan Çiftçi bir ara Mehtap ile yakınlaşmaya çalışmıştı. Ercan Çiftçi'nin evin dışında sevgilisi olduğu boy boy fotoğraflarla sanal aleme düşmüştü. Buna rağmen eve alınmış olması yapım ekibinin izleyiciye olan saygısızlığı olarak yorumlandı.


Gelinler evine Ayça Ekin Beğen'in elenmesinin ardından yeni gelen isim dikkat çekici biri. İsmi henüz sızmadı ancak tam bir estetik harikası olduğu söyleniyor.

SEMİH KURTULMUŞ KİMDİR SES KAYDI

Murat Özbakan ile birbirlerine kadın ayarlayan Semih Kurtulmuş ile ilgili ilk skandal o ses kaydı ile patlamıştı. kismetse olur semih kurtulmus kimdir instagramiKısmetse Olur yapımı iğrenç ses kaydına rağmen Semih ve Murat'ı elememişti. Semih Kurtulmuş 'un bu kez de Batuhan Cimilli ile yeni bir ses kaydı düştü. Bu ses kaydı ise rezilliğin zirvesi oldu. Zira iddialara göre grup seks partisinden çekilmiş bir kayıt bu... Tekstil işiyle uğraşan Semih Kurtulmuş Kısmetse Olur evine Nur Erkoç'a talipli olarak girmişti.

AYÇA BEĞEN EKİN KİMDİR FRİKİK GÖRÜNTÜLERİ

Kısmetes Olur evinden bu hafta elenecek olan Ayça Ekin Beğen de skandalları ile hatırlanacak. Emre Ubeyli ile flört ettiği dönemde onu eski nişanlası Halil ile aldatmıştı. kismetse olur ayca ekin begen kimdir instagramiKısmetse Olur evinde Batuhan ile flört ettiği dönemde de bu kez Emre Atik isimli yakın arkadaşı ile sevgili olup yine aldattı. Ayça Ekin Beğen akıllarda internete düşen frikik görüntüleri ile kaldı.

MEHTAP VE ADNAN YEMEKTE

Mehtap Taşkıran'ı baştacı yapan yapım ekibi kavgalı olduğu Adnan ile barıştırmak için ödül yemeğine yolladı. İkili başbaşa yemek yerken Batuhan Cimilli Adnan'ı kıskandırma çabalarına girecek. Ceyda için masadan yemek alacak ardından da onunla dans edecek. Yapım ekibi Adnan ve Ceyda barışsın diye çok bastırıyor. Ancak Adnan buna yanaşmıyor deniliyor.


YORUM EKLE