Öğrendikten sonra...

Bruce Jenner'ın cinsiyet değiştireceğini anlattığı röportajından sonra bir açıklama da Kim Kardashian'dan geldi: Bu duruma alışabilmek için aile terapisine gidiyoruz.

Öğrendikten sonra...

 Kim Kardashian’ın üvey babası ve eski ABD ’ye olimpiyatlarda madalya kazandıran eski atlet Bruce Jenner’ın kadın olacağı haberi, bir süredir magazin basınını meşgul ediyor. Bu yılın en büyük magazin olaylarından birisi olan bu habere, Kardashian ailesi üyelerinin nasıl tepki verdiği de merak konusu.

Zaman zaman haberlerde bazı Kardashian aile üyelerinin Jenner’ın değişimini onaylamadığı şeklinde haberler çıksa da, Kim Kardashian bunları yalanlıyor.
ABD’de pazartesi sabahı yayınlanacak bir televizyon programına konuşan Ermeni asıllı Tv yıldızı Kardashian, “Bazen medyada bazılarımızın üvey babamıza karşı çıktığı gibi haberler çıkıyor. Bu haberler doğru değil" diye konuştu. Öte yandan Kardashian, bu fikre alışmanın biraz süre aldığını da itiraf ediyor.

Kardashian yaptığı açıklamada “Bu fikre alışmak biraz zaman aldı, bazılarımız hala alışmaya çalışıyoruz. Bunun için de aile terapisine gidiyoruz” diye konuştu.
Ne yaparsa yapsın Bruce Jenner’a destek olacaklarını söyleyen Kardashian “Bizler birbirimize çok yakınız. Her ne olursa olsun, üvey babamızı destekliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2015, 17:37

YORUM EKLE