Milyonları duygulandıran an!

Dansçı, manken ve profesyonel güreşçi Hasan Yalnızoğlu, 74 yaşındaki annesi Ayşe Yalnızoğlu'nu kaybetti.

Milyonları duygulandıran an!

Hasan Yalnızoğlu, geride bıraktığımız yıl katıldığı 'Survivor All Star' yarışmasında bir oyun sonrası telefonla görüşme ödülü kazanmış ve milyonların karşısında annesiyle duygusal bir konuşmaya imza atmıştı.

Yalnızoğlu, konuşma sırasında, annesine rahatsızlığı nedeniyle heyecanlanmaması konusunda uyarıda bulunmuştu.

ANNESİNİN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Hasan Yalnızoğlu, instagram'da annesinin fotoğrafına paylaşarak, "Güzel annem en son anneler gününü böyle kutlamıştım. Yazacak o kadar çok şey var ki senle ilgili hangi birini yazayım. Canım anam. Geride bir sürü anı ve insan biriktirdin. Senin adın geçtiğinde gururla biz onun çocuğuyuz, o bizim annemiz diyoruz. Her anne yavrusuna özeldir ama sen başkaydın be anne.  En kötü anlarında bile, hele dün hastaneden taburcu olurken güldürdün herkesi. Bu kez bir kez hayatımızda bizi üzdün ama çok büyük üzdün be anneeeemmmmmm.

Sen bizi yalnız bırakmazdın be anne ama gittiysen mutlaka bir sebebi vardır bizim düşünemediğimiz. Uzun Ayşem canım annem. Sen değil miydin evimizin neşeşi, peki ya şimdi şimdi ne olacak, yukardan eminim kolluyorsundur bizi. Seni böyle fotoğraftaki gibi hep gülerken hatırlıyacağız. Allah mekanını cennet eylesin. Hakkım yok ama varsa helal olsun.

Şimdi son görev. Yarın ikindi namazı sonrası, karaca ahmet de, şakirin camii'inde sana bir kez daha hakkımızı helal edeceğiz. Helalleşmek için bütün sevenlerin seninle olacağız. Allah mekanını cennet eylesin. Ruhun şad olsun.. El fatiha. Amin"
açıklamasını yaptı.
 


YORUM EKLE