Meğer Saman Altından Su Yürütmüş

Almanya'ya kaçan Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli'nin dönüşü de muhteşem olacak.

Meğer Saman Altından Su Yürütmüş

 "Muhteşem Yüzyıl"ın Hürrem SultanMeryem Uzerli'nin dönüşü muhteşem olacak. Zira az para aldığı gerekçesiyle Almanya'ya giden Uzerli'nin yeni bir projeye imza attığı ortaya çıktı.

AYRILMADAN BAŞKA BİR PROJE İÇİN ANLAŞMIŞ

Takvim'in edindiği bilgiye göre Uzerli, diziden ayrılmadan önce başka bir proje için imza attı. Bunun için yüklü miktarda transfer parası aldı. Hatta Muhteşem Yüzyıl dizisindeki parasını da üçe katladı. Şimdi herkes Meryem'in yeni dizisini merak ediyor.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2013, 12:16

YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar uzun
serdar uzun - 6 yıl Önce

hurrem tarihimizle oynamis bir kadin yanar doner dedigimiz cinsten ise bakinki onu canlandiran kisi onun gibi ama bizim seyircimiz yanlış yapıp yeni dizisini protesto amacli seyretmezse cok iyi bir ders olur ona bence

Best Of Meryem Uzerli
Best Of Meryem Uzerli - 6 yıl Önce

Yapimcida hata.. Salak herif Bu kadar basarili biri elinden kacirilirmi 3-5 kurus zam icin.. Simdi otur kendin izle annen Vahide gordumle Muhtesem Yuzyil'ini .. Meryem'i Her dizide bikmadan izleriz.

Damla demir
Damla demir - 6 yıl Önce

Meryen üzerli diziden ayrılınca tadı tuzu kaçtı işin Vahide Gördüm muhteşem yüzyıla iki beden yaşlı gelmiş .. Büyük bir heyecanla yeni bölümünü beklediğim filmi artık izlemeyecegim !!

Ömer Şahin
Ömer Şahin - 6 yıl Önce

Türk halkı bu kadını bir dizi yüzünden bile olsa affetmez ve bu kadının dizisi TC de olursa izlenmez bence