Kısmetse Olur'da Şok Eleme !

Kısmetse Olur evinde bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı her zamanki gibi yine sızdı. Elenen isim bu kez erkekler evinden olacak. Sadece bir kişinin elendiği Kısmetse Olur evinde asıl bomba yeni gelen isim olacak. Zira bu gelen kişi eskilerden biri. Peki eve kim dönüyor ve elenen kim oldu? Önce Kısmetse Olur evindeki haftanın birincileriyle ilgili notları düşelim.

Kısmetse Olur'da Şok Eleme !

Bu hafta erkekler evinden Kısmetse Olur birincisi Akın olacak. Gelin adayı Merve'nin yakın takibe aldığı Akın ödülünü Onur'a verecek. Merve ise Akın'dan hoşlandığını ilan ederek onunla bir ilişkiye girmek istediğini söyleyecek. Kısmetse Olur evinde haftanın kızlar tarafından birincisi ise Aycan Varış olacak. Ancak yapım Aycan'ı birinci yaptığına bin pişman olacak. Zira Merve ve Tuğçe'nin kavgasında araya giren Aycan fiziksel şiddete başvuracak. Aycan ve Merve saçbaş yolacaklar.

KISMETSE OLUR'DA 22 OCAK'TA KİM ELENDİ?

Kısmetse Olur evinde 22 Ocak elemesinde yaşanacaklara gelecek olursak. Kızlar evi elenmesi için yeni damat adaylarından Arca Karel'in ismini yazdı. Çeki gelinler evi alınca da elenen isim Arca Karel oldu. 28 yaşında olan Arca Karel tekstil işi yapıyordu.

KISMETSE OLUR'A KİM DÖNÜYOR? 

Kısmetse Olur evinde elenen Arca Karel'in yerine gelecek isim belli oldu. O isim Gökhan Sara... Adnan Kızıltaş ile olan kavgasından dolayı diskalifiye olan Gökhan Sara, Sibel Akbulut'un itirafları ile yeniden gözde olmuştu. Kısmetse Olur yapımı onu geri almak için 'diskalifiyeyi' eleme olarak lanse etti. Gökhan Sara bu hafta eve döndüğünde soğuk bir şekilde karşılanacak. Erkekler evinde Adnan Kızıltaş tavır koyacak ve elini sıkmayacak.

AYCAN VARIŞ UYARI ALDI

Kısmetse Olur evinde Aycan Varış, Merve ile saç saça girdiği kavgada fiziksel saldırıda bulunduğu için uyarı alıyor. Diskalifiye olmaktan kurtulan Aycan Varış , yönetim tarafından ciddi bir şekilde ihtar edilmiş.

AİLELERİNİN GELMESİNİ İSTEDİLER AMA... 

Kısmetse Olur evinde Onur ile flört eden Aycan Varış önümüzdeki hafta eve ailesinin gelmesini istemiş. Onur'un ailesiyle de tanışmak isteyen Aycan bu konuda yapımdan izin kopartamamış. Yapım Adnan- Didem ilişkisine olan ilgiyi azaltacağı için Onur-Aycan ilişkisinin yavaş ilerlemesini istemiş.

HAZAL DÖNÜYOR MU? 

Hazal Babalık ile Semih Kurtulmuş aldatma iddialarının ardından barışmışlar. Görüşmeye başlayan ikilinin Kısmetse Olur'a döneceği söylenmişti. Şimdilik Hazal Babalık evet demiş değil.

TUĞÇE ERGİŞİ'NİN HIZINA YETİŞİLMİYOR

Kısmetse olur evine ilişki takıntısıyla giren Tuğçe Ergişi son sürat yol alıyor. Bir haftada Gökhan Sara'ya peşinden kriz geçirecek kadar bağlandığını iddia eden Tuğçe Ergişi, aynı süratle de onu unuttu.

TUĞÇE VE TANKUT AŞKI

Tuğçe Ergişi aşk konusundaki hızını bu kez Tankut için konuşturdu. Tankut ile tanıştıktan iki gün sonra onun kollarına atıldı. Yapımın dileği oldu Tuğçe Ergişi ile Tankut Derker ilişkisi başlatıldı. Ancak izleyici bu ilişkide samimiyet bulmuyor. Hem Tuğçe Ergişi eve girdiği günden bu yana sergilediği hızlı aşık halleri hem de Tankut'un geçen yıldan akılda kalan yedek adam rolü inandırıcılığı yıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2017, 11:37

YORUM EKLE