Kısmetse Olur 29 Ocak kim elendi

Kısmetse Olur evinde bu hafta kim elendi 29 ocak pazar günü kim veda edecek? Berker'in Kısmetse Olur evini terketmesiyle birlikte gelinler ve damatlar evinde büyük şok yaşandı. Kısmetse Olur'da pazar günü yapılacak olan elemede bu terkedişin gölgesinde geçecek. Reytingleri düştükçe düşen Kısmetse Olur'da artık oynanan hiçbir oyun tutmuyor görünüyor. Berker ve Serap'ın evi terketmesi de böyle yorumlandı. Peki bu pazar günü evden kim elenecek? Bu hafta hem gelinler hem damatlar evinden iki isim eleme kutusundan çıkacak. Her ikisi de yapımın gözdesi olan kişiler. Kısmetse olur evinde haftanın oylamasıyla ilgili sızan bilgileri aktarmadan önce diğer gelişmeleri verelim.

Kısmetse Olur 29 Ocak kim elendi

Kısmetse Olur evinde haftanın birincileri sadık damat ve gelin adayı Adnan ile Didem oldu. Kısmetse Olur yapım ekibinin gözdesi olan Adnan Kızıltaş, Gökhan'ın eve dönüşüne ses etmemesinin mükafatını birincilikle aldı. Elbette 10 bin liralık para ödülü de ikiliye gitmiş oldu.

KISMETSE OLUR 29 OCAK KİM ELENDİ? 

Gelelim bu haftaki oylamayla ilgili bilgilere. Kısmetse Olur evinde yapılacak oylamada gelinler evinden Sibel Akbulut'un, erkekler evinden de Onur'un ismi eleme kutusundan çıkacak.

Gökhan'ın eve dönmesi ile ayakları yerden kesilen Sibel, elenmesi için ismi çıkınca şoke olacak. Onur ile aşk yaşayan Aycan ise ağlama krizine girecek. Ancak bütün bunlar sadece birer oyundan ibaret. Çünkü bu hafta evden kimse elenmeyecek. Oylamanın sonunda sunucu bunun bir şaka olduğunu duyuracak.

BERKER TÜRKER EVİ TERKEDİNCE... 

Kısmetse Olur evinde bu hafta eleme olmamasının temel sebebi Berker Türker'in evi terketmesi oldu. Zaten bir kişi ekipten eksildiği için elemeye de gerek kalmamış oldu. Peki Berker evi neden ve nasıl terketti?

GÖZDE ŞOKE OLDU

Cuma günü yayınlanan bölümde Berker Türker'e gönderilen börek büyük kriz çıkardı. Berker'in flört ettiği Gözde börekleri kimin gönderdiğini sorguladı. Bu konuda Berker Türker ile kavga etti. Berker çiçekler alıp Gözde'ye gitti ve özür diledi. Ancak sonrasındaki gelişmeler Gözde'yi şoke etti.

BÖREKLERİ GÖNDEREN SERAP ÇIKINCA...

Berker börekleri gönderen kişinin Kısmetse Olur'un eski yarışmacısı Serap olduğunu öğreninci 180 derece dönüş yaptı. Kısmetse Olur evine konuk olarak gelen Serap, Berker'le ilişkileri olduğunu ve tekrar onunla olmak istediğini söyleyerek ortalığı fena karıştırdı.

Serap'ı karşısında gören Berker ne yapacağını şaşırdı. Bu durum karşısında Berker'in tanışma yolunda olduğu gelin adayı Gözde, Serap'ın karşısına çıkıp hesap sordu. Ancak damat adayı Berker, kısa sürede seçimini yaptı ve Serap'ı alıp Kısmetse Olur evini terketti. Gözde, gözyaşlarına boğuldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2017, 10:09

YORUM EKLE