Kansız şerefsiz dedi ve...

Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, gün içerisinde Twitter'da paylaşımlarda bulundu.

Kansız şerefsiz dedi ve...

Ceceli'nin paylaştığı video sonrasında gelen eleştiriler Ceceli'iyi adeta çileden çıkardı.

Oğlu Akın ile paylaştığı fotoğrafta bulunan yemekler nedeniyle oruç tutmamakla suçlanan Mustafa Ceceli açtı ağzını yumdu gözünü.

TAKİPÇİLERİ TARAFINDAN ELEŞTİRİLDİ

Mustafa Ceceli ve 5 yaşındaki oğlu Arın'ın çiftlik turu olay oldu. Takipçileri tarafından eleştirel yorumlara maruz kalan Mustafa Ceceli daha fazla dayanamadı!

"BUNLARA HAYVAN DEMEK HAYVANA HAKARETTİR!"

Ceceli, Twitter'da adeta öfke kustu. Görenleri meraklandıra paylaşımları büyük ilgi gördü. Konuyla ilgili, "Bi tane şerefsiz, 5 yaşında oğlumun yemeğini koyup bana oruç utmuyor demiş.

Allah'ından bul soysuz..", "Yazdım anlamadınız bi daha yazıym: bunlara hayvan demek hayvana hakarettir",  "Ben Allah'a hesabımı veririm yüz aklığıyla ama iftira atan sonsuza kadar cehemnnem çukurunun misafiri.. kurtarıcısız", "Gözünüz dönmüş kansızlar.."
şeklindeki sözleriyle gelen eleştirilere tepki gösterdi.

Mustafa Ceceli'nin Twitter paylaşımları:


"HAKARETTEN, İFTİRA ATMAKTAN YARGILANACAKSIN!"

Kendisini oruç tutmamakla suçlayan takipçisi, Mustafa Ceceli'nin öfke dolu paylaşımlarına daha fazla sessiz kalamayarak kendisini dava edeceğini, "hakaretten (şerefsiz, soysuz) ve iftira atmaktan (oruç utmuyor demedik, tutmuyor dedik) seni dava edeceğim. YARGILANACAKSIN! @mustafaceceli" sözleriyle açıkladı.
 


YORUM EKLE