Kankiler şokta!

Survivor 2016 adasında kim elendi sorusunun yanıtı bu hafta gönüllüler takımından geldi.

Kankiler şokta!

Survivor'da gönüllüler takımı şok üstüne şok yaşadı. Birinci dokunulmazlık kaybedilince Serkay Tütüncü ikincisinde de Efecan Dianzenza eleme adayı oldu. Dün akşamli eleme konseyi sonrası adaya veda eden isim ise Efecan Dianzenza oldu. 

Peki 'kankalardan' kim elendi? Acun Ilıcalı Survivor'a veda eden ismi belirleyen SMS sonuçlarına saat 23.50'den sonra açıkladı. SMS sıralamasına göre Kıbrıs finalleri öncesi bir isim daha bu gece adaya veda etti. Survivor adasındaki eleme adayları iki dokunulmazlık oyunu sonrasında belirlendi.

SURİVOR'DAN KİM ELENDİ - 7 HAZİRAN 2016

Survivor'da değişen eleme kuralları gereği artık 2 dokunulmazlık oynanıyor ve 2 aday çıkıyor. Bireysel dokunulmazlığı kazananlar isim söylemiyor ve adaylar ada konseyinde belirleniyor. Survivor'da 5 Haziran 2016 pazar gecesi oynanan dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kaybedince ilk eleme adayı onların takımından çıktı. Ada konseyinde tüm takım Serkay Tütüncü ismini yazdı.

Survivor 2016 adasında Efecan Dianzenza ve Serkay Tütüncü çok yakın arkadaş olmuşlardı. İki kanka birbirlerinin adını yazmayı hiç düşünmezken birlikte eleme adayı oldular.

Survivor'da ikinci dokunulmazlık da 6 Haziran 2016 günü oynandı. İkinci dokunulmazlığı da gönüllüler takımı 10'a 5 ile kaybetti ve otomatik olarak Efecan Dianzenza eleme adayı oldu. Survivor'da bu hafta eleme iki yakın arkadaş için yapıldı.
Survivor 2016'nın 7 Haziran Salı akşamı yayınlanan bölümünde yapılan konseyde en az SMS desteğini alarak elenen isim Efecan Dianzenza oldu.

Survivor elemesinde İbrahim Giydirir bireysel dokunulmazlığı kazandığı için rahattı. Damla Can ise Kıbrıs finallerine gitmeyi garantilediği için elenemiyor.

SURVİVOR 1. DOKUNULMAZLIK OYUNU ADA KONSEYİ

5 Haziran 2016 pazar günü Survivor adasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyindeki eleme ilginç bir tablo ortaya koydu. Damla Can Kıbrıs finalini garantilediği için İbrahim Giydirir de bireysel dokunulmazlığı kazandığı için yazılamadı. Haliyle Serkay ve Efecan'ın birbirlerinin isimlerini vermekten başka şansları kalmadı.

SURVİVOR SMS OY SIRALAMASI SONUÇLARI

Gönüllüler takımının şimdiye kadar yapılan SMS oy sıralaması sonuçları nasıl? En son Gizem Memiç'in elendiği oylamada SMS sıralaması sonuçları şöyle olmuştu;

1.Damla Can
2. Avatar Atakan
3. Yunus Günçe
4. Gizem Memiç (elendi)


YORUM EKLE