Kanal D İpini Çekti!

'Arka Sokaklar'ın Yeni Bölüm Fragmanında Mesut Komiser Ölüyor

Kanal D İpini Çekti!

'Arka Sokaklar'ın 435. bölüm fragmanı yayınlandı. Referandum kararını açıklamasının ardından "kanaldan beni de kovun" diyen Şevket Çoruh yeni bölümde ölüyor ve diziden çıkıyor.

İrfan Değirmenci, referandum ile igili düşüncelerini söyleyince Kanal D haber spikerliğinden kovulmuş, Şevket Çoruh da destek olmak için "ben de hayır diyorum, beni de kovun" demişti. Bu sözlerin ardından Çoruh, Mesut komiser olarak rol aldığı 'Arka Sokaklar'dan yeni bölüm fragmanında vurularak ölüyor ve büyük bir ihtimalle diziden ayrılıyor.

TERÖRİSTLER MESUT'UN ÖLÜMÜNÜ ŞANSA BIRAKMIYORLAR

Yeni bölüm fragmanında Mesut komiser, teröristler tarafından ağır yaralanan Mesut komiser acilen ameliyata alınıyor. Rıza Baba'nın tüm ekibi bu haberi duyunca feryat ediyor.

Mesut yoğun bakımdayken teröristlerden biri doktor kılığında içeri giriyor ve Mesut'un kafasına silahı dayıyor.

Şevket Çoruh kimdir? 
Kanal D’nin izlenme rekoru kıran uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da canlandırdığı Mesut rolü ile birçok kişi tarafından sevilen Şevket Çoruh kimdir? kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı? Kiminle evli, çocuğu var mı? Tüm bu sorularınıza haberimizden yanıt bulabilirsiniz.

Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul’da, terzi bir anne ile şoför bir babanın tek çocuğu olarak doğmuştur.

Babası Selami bey Üsküdar-Kadıköy hattında dolmuş şoförlüğü yapmaktaydı. 14 yaşından 24 yaşına kadar İstanbul Maltepe’de büyümüştür.

Aslen Artvin’lidir. Ailesi 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sonunda Ardanuç’un Anaçlı köyünden İstanbul’a göç etmiş ve 1973 yılında istimlak edilerek bugün Ömerli Barajı suları altında kalmış olan Muratlı köyüne yerleşmiştir.

İlk ve orta öğrenimini Üsküdar’da Taşmektep İlkokulu’nda, lise öğrenimini ise Kartal Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Liseden sonra girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. 1989 yılından beri çeşitli tiyatro oyunlarında rol aldı.

Esas tanınması bir Internet firmasının reklamlarında oynadığı kokoreççi tiplemesiyle oldu. Birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde rol aldı.

2011 yılında “Cave Man” (Mağara adamı) tek kişilik komedi oyununda oynadı.

Şevket Çoruh, tiyatrocu Günay Karacaoğlu il007 yılında boşandı. Bu evliliğinden Gülenay Çoruh (d.1997) adında bir kızı vardır.

Şevket Çoruh, Türk şarkıcı Pamela Spence ile 2007 ile 2008 yılları arasında birlikte oldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2017, 11:45

YORUM EKLE