Kaçak dizisinin setine IŞİD saldırdı!

Kaçak dizisinin İstanbul Kandilli'deki setine, kendilerini 'IŞİD yanlısı' olarak tanıtan bir grup demir sopalarla saldırdı.

Kaçak dizisinin setine IŞİD saldırdı!
ATV'nin dizisi 'Kaçak'ın çekimleri sırasında seti basan kendilerine 'IŞİD yanlısı' diyen bir minibüs dolusu saldırgan, ellerinde demir sopalarla çekim ekibine vurmaya başladı. Çekim ekibi de tehdite rağmen çalışmasını sürdürünce saldırganlar oyuncuları ve teknik ekibi darp edip yaraladı.

Kaçak dizisinin İstanbul Kandilli'deki setine, kendilerini 'IŞİD yanlısı' olarak tanıtan bir grup demir sopalarla saldırdı. TV dizisi "Kaçak"ın Kandilli’deki çekimleri sırasında dizi ekibi saldırıya uğradı. Dizinin setine gelen birkaç kişi, "Burada dizi çekemezsiniz. Biz IŞİD yanlısıyız. Sizi burada barındırmayız" diye tehditler etti.

Çekim ekibi de tehdite rağmen çalışmasını sürdürünce seti basan bir minibüs dolusu saldırgan ellerinde demir sopalarla çekim ekibine vurmaya başladı.

Evrensel gazetesinin haberine göre, oyunculardan bazıları servis aracına sığınarak saldırganlardan kurtulurken, çekim ekibinin elemanları yaralandı. Polisin ise tehdit ihbarından yaklaşık 1 saat sonra olay yerine geldiği öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2014, 01:23

YORUM EKLE