'İzdivaç programına döndü' deyip...

Star TV'de yayınlanan Hayat Sevince Güzel programının sunucusu Perihan Savaş, istifa etti. Savaş programı için 'İzdivaç programına döndü' dedi

'İzdivaç programına döndü' deyip...

Perihan Savaş, hafta içi her Sabah Star TV'de yayınlanan, Sinem Yıldız ile birlikte sunuculuğunu üstlendiği 'Hayat Sevince Güzel' programına veda etme kararı aldı.

Perihan Savaş, programdan ayrılma sebebini “Mutluluğa giden yolda halkımıza yardımcı olmak üzere bu programda yer alma kararı almıştım. Fakat programın içeriği yardım konseptinden çıkartılıp, izdivaç programına dönüştürülmek istenmesi sebebiyle, etik olarak bu işte yer alamayacağım kararını vermiş bulunmaktayım.” sözleriyle açıkladı.

Ünlü oyuncu Perihan Savaş'tan izdivaç istifası. Evlendirme programı yapmam dedi programdan ayrıldı.

Star TV'nin geçtiğimiz haftalarda başlayan gündüz kuşağı programı Hayat Sevince Güzel'den yeni bir haber daha var! Programda şok eden bir ayrılık yaşandı. Sunucu olarak karşımıza çıkan Perihan Savaş, yapımdan ayrılma kararı aldı. Bunun nedenini şöyle açıklayan Savaş'ın ayrılığı şaşırttı ve programa ikinci sunucu arayışları başlatıldı.

“Mutluluğa giden yolda halkımıza yardımcı olmak üzere bu programda yer alma kararı almıştım.

Fakat programın içeriği yardım konseptinden çıkartılıp izdivaç programın dönüştürülmek istenmesi sebebiyle, etik olarak bu işte yer alamayacağım kararını vermiş bulunmaktayım.

'Sunuculuğunu Sinem Yıldız'ın üstlendiği Hayat Sana Güzel, hafta içi her gün 11.45'te star'da!
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 09:42

YORUM EKLE