İşte yeni sevgilisi!

Rıza Esendemir'den boşanan İrem Derici'nin kalbini eski eşine tıpatıp benzeyen Selami Şahin'in oğluna kaptırdığı iddia ediliyor.

İşte yeni sevgilisi!

Rıza Esendemir'le evliliği kısa süren İrem Derici'nin yeni bir aşka yelken açtığı iddiası kulislerde konuşulmaya başladı.

Özge Uzun'un sunduğu Hayat Başlasın programında İrem Derici'nin Selami Şahin'in oğlu Lider ile flört ettiği iddia edildi.

BERABER ÇOK EĞLENMİŞLER

Magazin gündeminin değerlendirildiği bölümde "İrem Derici'nin menajeri Doğukan'ın doğum gününde İrem Derici ve Lider beraber çok eğlenmişler. Basının karşısına ya el ele çıkacaklar ya da yalanlayacaklar." denildi.

İREM DERİCİ'NİN YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Boşanması çok konuşulan İrem Derici hakkındaki aşk söylentileri için gazeteci Suna Akyıldız şunları söyledi...

İrem Derici'nin boşanması çok konuşuldu. Kariyerinde büyük çıkışta. Evliliğinde eşi Rıza'dan dolayı para sorunu olmuştu ama o, önce aşk sonra para diyenlerden.

LİDER, RIZA'YA BENZİYOR

Duyduğum kadarıyla İrem Selami Şahin'in oğlu Lider ile birlikte. Eski eşi Rıza'ya benziyor tip olarak. Arkadaş ortamında tanışmışlar. İrem'i çok seviyorum. İrem'in menajerini aradım.

Ne doğruladı ne yalanladı. İki gece önce İrem'in menajeri Doğukan'ın doğum gününde evindeki partide sabaha kadar eğlenmişler. Güzel bir çift olurlar. İlişki henüz flört aşamasında ya el ele çıkacaklar ya da olmayınca yoktu öyle bir şey diyecekler.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2016, 13:55

YORUM EKLE
YORUMLAR
elif defne
elif defne - 2 yıl Önce

sevgili edinmek çok kötü