İşte elenen isim!

TV 8'in sevilen yarışma programı İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı merak edilirken, beklenen sonuç açıklandı. İşte Benim Stilim 5 eylül eleme gecesinde Maria Surina ve Emel Özkızıltaş elemeye çıktı. Ancak yapılan oylama sonucu haftanın ilk elenen ismi Maria Surina oldu.

İşte elenen isim!

 İşte Benim Stilim All star eleme gecesi saat 20.00'da TV8 ekranlarında başladı ve hem gecenin birincisi hem de 'bu hafta kim elendi' sorusunun yanıtı belli oldu. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde eleme adayı olan Emel Özkızıltaş beyaz bir kıyafetle jürinin önüne geldi. 

 
Nur Yerlitaş 'a stüdyoyu terkettiren kavganın kahramanı Maria Surina ise siyah bir kıyafetle çıktı. Nur Yerlitaş kararını açıklarken Maria Surina ile yaptıkları kavganın kararını etkilemediğini vurguladı. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde 'kim elensin' sorusuna jüri üyeleri şu yanıtı verdi;
 
Nur Yerlitaş 'Maria Surina elensin' dedi.

Kemal Doğulu da tercihini Emel Özkızıltaş elensin diyerek yaptı. 

İvana Sert 'Maria Surina' elensin diyerek kararını açıkladı. 

Uğurkan Erez 'kim elendi' sorusunun yanıtını veren kararı açıkladı ve Maria'nın adını verdi. 

 Jüri oylaması sonunda İşte Benim All Star ilk eleme gecesinde Maria Surina elendi. Akıllarda ise Maria Surina Yarışmadan Nur Yerlitaş ile olan kavgası yüzünden mi elendi sorusu kaldı.  
 
İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR BİRİNCİSİ VE ÖDÜLÜ

 İşte Benim Stilim All Star final gecesinin birincisi sürpriz bir isim oldu. Çiğdem Çelik güçlü rakipleri sollayarak en yüksek puanı alarak 10 bin liralık büyük ödülü kazandı. 
 
MARİA SURİNA - NUR YERLİTAŞ KRİZİ

Maria Surina eleme gecesinden önce 4 Eylül cuma günü yayınlanan İşte Benim Stilim All Star 'daki Nur Yerlitaş krizinin baş aktörü oldu. Jüri üyelerinin Maria'yı yorumladığı sırada yaşanan olaylar güne damgasını vurdu. Nur Yerlitaş yorumlarını yaparken Maria'nın karşılık vermesi üzerine çok sert tepki gösterdi. Nur Yerlitaş, Maria'nın cevap vermeye devam etmesi üzerine sinir patlaması yaşadı ve stüdyoyu terk etti. Bu sırada diğer jüri üyeleri de Maria'yı sert bir şekilde eleştirdi. Öykü Serter de Nur Yerlitaş'ı stüdyoya döndürebilmek için yanına gitti. Diğer jüri üyeleri ve Öykü Serter'in ikna emesi üzerine Nur Yerlitaş bıkkın bir şekilde yerine döndü.


MARİA SURİNA KİMDİR?

Maria Surina avukat olmaya hazırlanıyor ve hukuk fakültesinde öğrenci. Dedesi Türkmen anneannesi ise Polanyalı olan Maria Surina bir melez güzeli. 26 yaşında olan Maria Surina 'mini etek' giymem diyen isimlerdendi. Yarışmanın finaline doğru ise bu sözünü çiğnediği gibi bu sezona da minilerle başladı.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 13:20

YORUM EKLE