Instagram'ı sevgilisinin fotoğraflarıyla dolu..

Ezgi Ünal İşte Benim Stilim 'de birinciliğin favorisi olarak görülüyor peki kimdir? Ezgi Ünal ve sevgilisi Savaş Kıran'ı izleyici bakın nereden hatırlıyor?

Instagram'ı sevgilisinin fotoğraflarıyla dolu..

İşte Benim Stilim yarışmasında finale kadar gelen Ezgi Ünal birinciliğinde favori isimlerinden biri oldu. Ezgi Ünal 'ı aslında izleyici bir başka yarışmadan hatırlıyor. Bakın Ezgi Ünal ve sevgilisi Savaş Kıran kimdir onları nerden hatırlıyoruz?

Ezgi Ünal'ın instagram hesabı sevgilisi Savaş Kıran'ın resimleriyle yüklü. Ezgi Ünal gibi sevgilisi de modellik yapıyor. 

Ezgi Ünal 'ın İşte Benim Stilim yarışması ilk deneyimi değil. Ezgi Ünal daha önce 'Alabora' isimli televizyon yarışmasında yer almıştı. 

SAVAŞ KIRAN ONUN İÇİN SEVGİLİSİNİ TERKETTİ

Ezgi Ünal ile bugün birlikte olduğu sevgilisi Savaş Kıran o yarışmadan tanışıyor. O zamanlar Savaş Kıran'ın başka bir sevgilisi vardı. İkili yarışma sırasında yakınlaşınca Savaş Kıran , Ezgi Ünal için sevgilisini terketmişti. 
SAVAŞ KIRAN DA MÜDAVİM YARIŞMACI


Ezgi Ünal ile sevgilisi Savaş Kıran televizyon yarışmalarının müdavimi olmuşlar. Ezgi Ünal İşte Benim Stilim'e katılınca Savaş Kıran da 'Bu Tarz Benim'de 'erkeklerin' dahil olduğu kısımda yarışmacı olmuştu. 

PEKİ EZGİ ÜNAL KİMDİR ASLEN NERELİ?


Ezgi Ünal moda tasarımı üzerine eğitim almış. 26 yaşındaki Ezgi Ünal aslen Ispartalı.

Ezgi Ünal'ın İşte Benim Stilim yarışmasında birinciliğin favorisi olması sizi şaşırtmasın. Aslında öyle bayılacak bir tarzı ya da sürprizlerle dolu bir stili yok. Sadece 'stil' sahibi olmayanların içinde 'kötünün iyisi' olarak öne çıkmış görünüyor. 
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 15:19

YORUM EKLE
YORUMLAR
ezsav
ezsav - 3 yıl Önce

bikere ezgi ünal tarz sahibi bir kız ve savaş kıran ile çok yakışıyorlar