Herkes bunu konuşuyor!

TGRT haberin spikeri Fuat Kozluklu hakkındaki bombalar arka arkaya patladı. Önce eşi Fatma Buse Biçer'in 'uzaktaştırma' kararı ardından Habertürk şoku geldi.

Herkes bunu konuşuyor!

Deneyimli gazeteci ve anchorman Fuat Kozluklu hakkındaki bombalar arka arkaya patladı. Önce Sabah Gazetesi , Fuat Kozluklu hakkında sunucu eşi Fatma Buse Biçer 'in boşanma davası açtığını duyurdu. Asıl bomba ise 7 yıllık eşi Fatma Buse Biçer 'in Fuat Kozluklu 'dan korunma talep etmesi oldu. Ardından Gazeteciler.com sitesi ikinci bombayı patlattı ve Fuat Kozluklu'nun Habertürk'ten bu gelişme üzerine 'gelme' yanıtı aldığını duyurdu. 

ATV ana haber bülteniyle tanınan ve TGRT ana haberi sunan Fuat Kozluklu , Habertürk TV'ye transfer olduğu gün arka arkaya sarsıntı yaşadı. Fuat Kozluklu 'nun 7 yıllık eşi sunucu Fatma Buse Biçer'in boşanma davası açtığı haberleri gündeme oturdu.

BUSE BİÇER EŞİNDEN KORUNMASINI İSTEDİ

Buse Biçer, boşanma protokolü gereği çocuğun velayetini istedi. Tarafların birbirlerinden herhangi bir maddi ve manevi tazminat talebi olmazken Fatma Buse Biçer, eşinden korunmasını talep etti. 

2 AY SÜREYLE ORTAK EVDEN UZAKLAŞTIRMA

Mahkeme 2 ay süreyle Fuat Kozluklu'nun eşine şiddet tehdidinde bulunmamasına, müşterek konuttan uzaklaştırılmasına ve telefonla rahatsız etmemesine karar verdi.
FUAT KOZLUKLU VE BUSE BİÇER 2008 YILINDA EVLENMİŞLERDİ

2008 yılında o dönem Atv'nin ana haber spikeri olan Fuat Kozluklu, yine Kanal 24 haber televziyonunun spikeri olan Buse Biçer ile Cemile Sultan Korusu'nda hayatını birleştirmişti. Evlendiği vakit Sabah gazetesine verdiği röportajında Fuat Kozluklu şöyle demişti: 

-"Türk medyasında maço bir kültürün hakim olduğuna inanıyorum. İşyerlerinde kadınların savunmasız bırakıldığını düşünüyorum. İşyerlerinde, kadınlara yönelik 'iki bacak arasında dünya görüşü' her yerde var ama Türkiye'de, yasalar itibarıyla kadını koruyacak ya da o yasanın hayata geçirilmesini sağlayacak bir toplum yapısı, henüz medyada yok."

FUAT KOZLUKLU 'YA İKİNCİ ŞOK HABERTÜRK'TEN
Fuat Kozluklu hakkındaki ikinci bombayı ise Gazeteciler.com sitesi duyurdu. Eşinin korunma talep ederek boşanma davası açmasının ardından Habertür TV hızlı bir karar aldı. Bugün Habertürk 'te işbaşı yapmayı bekleyen Fuat Kozluklu 'ya 'gelmene gerek yok' haberi gitti. Fuat Kozluklu 'nun 'eşine tehdit' oluşturması sebebiyle Habertürk'ün anlaşmadan vazgeçtiği söyleniyor. 
Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2015, 09:17

YORUM EKLE
YORUMLAR
gizem gençtürk
gizem gençtürk - 3 ay Önce

buse biçerin yeni eşi hakan akbaş hakkında çok bilinen bir gerçek vardı ki o da kendisinin eşcinsel olduğuydu. lüks rezidanslardaki çılgın eşcinsel partilerinin önde gelen müdavimiydi. peki hakan akbaş 50 yaşından sonra ne oldu da 180 derece yuvarlak bir yay çizip bir kadınla evlilik yapmaya karar verdi? çocuk mu istiyor yoksa homodan sıkılıp heteroya geçiş mi yaptı? bildiğim kadarıyla hakan akbaş annesine verdiği sözü tutmak için evlendi. bu uğurda avrupa'ya gidip e.l.f. dalgalarıyla cinsel kimlik değiştirten bir tedavi bile aldı. bu tedavi ne derece işe yaradı etkisi ne kadar sürer bunu zaman gösterecek. ama hakan akbaşı tanıyanlar bu illişkiye her an üçüncü bir erkek karakterin dahil olabileceği konusunda hemfikirler.