Ezgi mi Yunus mu? derken..

Survivor adasından bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı SMS oy sıralaması sonuçları ile ortaya çıktı.

Ezgi mi Yunus mu? derken..

Acun Ilıcalı Survivor ünlüler SMS oylaması sonuçlarını saat 23.30'dan sonra açıkladı. Peki Survivor'dan kim elendi?

Survivorda adaların birleşmesinin ardından 10 Mayıs 2016 tarihi itibariyle ilk eleme gerçekleşti. Survivor adasında ünlüler takımı üst üste iki kez dokunulmazlığı kaybedince 3 isimle elemeye gitti.

SURVİVORDAN KİM ELENDİ? 10 MAYIS 2016 ELEMESİ

survivor 2016 kim elendi 10 mayisSurvivor 2016 adasında eleme adayı olan isimler Avatar Atakan, Ezgi Avcı ve Yunus Günçe'ydi. SMS oylaması sonuçlarına göre bu hafta elenen isim Ezgi Avcı oldu.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

Survivor ünlüler SMS 10 Mayıs 2016 oy sıralaması TV8 yan ekrandan da yayınlandı. İşte 3 eleme adayının sıralaması;

-Avatar Atakan

-Yunus Günçe
-Ezgi Avcı

Acun Ilıcalı veda eden ismi açıkladığında Ezgi Avcı kadar Atakan da yıkıldı. Karar açıklanırken sürekli dua eden Atakan sonucu duyduğu anda dondu kaldı Ezgi ise ağladı. Atakan elini sırtına koyarak Ezgi'yi teselli etmeye çalıştı. Ezgi elenmesiyle ilgili şunları söyledi;

- "Gidecek olmak çok üzüntü veriyor. Hayatta karşılaşmadığım çok şeyle karşılaştım. Bir tane dostum var burda. Hepsi tecrübe kattı hayatıma. Benim vaktim bu kadarmış kalan arkadaşlara başarılar diliyorum".

Ezgi herkesle vedalaşarak Survivor macerasını noktaladı. Ezgi ilk başka Semih'e ardından Nagihan ve Yattara'ya sonra Yunus'a en son ise Atakan'a sarıldı. İkilinin sarılışı diğerlerinden hayli farklıydı.

ATAKAN'IN KORKTUĞU BAŞINA GELDİ

Avatar Atakan Survivor adasında bugüne kadar Ezgi Avcı'yı korumak için her yolu denedi. Öyle ki davranışları ile sevgili oldukları dedikodularına yolaçtı.

Atakan bu elemede de kendisinden çok Ezgi için korkuyordu ve korktuğu da başına geldi. Atakan şimdi adada tamamen yalnız kaldı. Ezgi Avcı'nın elenmesine en çok sevinen ise Nagihan Karadere oldu. Artık ünlüler takımında tek kadın olarak o kaldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2016, 15:27

YORUM EKLE