Eski Eşten İtiraflar...

Armageddon' filmlerinden tanıdığımız aktör Billy Bob Thornton bir zamanlar evli olduğu aktris Angelina Jolie hakkında itiraflarda bulundu.

Eski Eşten İtiraflar...

Thornton'ın açıklamaları Jolie'nin kıskanç bir eş olduğunu ortaya koydu. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda şimdi Brad Pitt ile evli olan 38 yaşındaki Jolie ile ilgili açıklamalar da yapan Thornton`ın aktris ile evliliği 3 yıl sürmüştü. 

Gazeteport'un İngiliz basınından Daily Mail`e dayandırdığı habere göre Thornton, The Sun gazetesine verdiği röportajda Jolie'nin seks sahneleri konusunda oldukça kıskanç olduğunu söyledi. 

'Kesişen Yollar' filminde Halle Berry ile bir seks sahnesinde yer alan Thornton, o sıralar eşi olan Jolie`ye bu durumu açıklarken sorun yaşadığını anlattı. 

Thornton açıklama anına ilişkin, "Telefondasınız ve karınız günün nasıl geçti diye soruyor. İyiydi, Halle Berry ile seks sahnesi çektim diyorsunuz. 'Ona dokundun mu' diye soruyor. Dokunmak zorundaydım, sahne öyle gerektiriyordu diyorsunuz" dedi. 

Bu açıklamasının ardından Jolie'nin sesinin değiştiğini ve bir süre limoni olduklarını söyleyen Thornton ayrıca röportajda Angelina Jolie ile olan evliliğini kendine olan güvensizliği yüzünden mahvettiğini düşündüğünü de belirtti.
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2013, 08:50

YORUM EKLE