En popüler isimdi ama elendi!

İşte Benim Stilim eleme gecesinde bu hafta kim elendi belli oldu.

En popüler isimdi ama elendi!

İşte Benim Stilim 5 Haziran eleme gecesinin konuk jüri üyesi Hakan Altun olurken kim elendi sorusunun yanıtı da bu gece ortaya çıktı. İşte Benim Stilim eleme gecesinde Ezgi Ünal taç giydiği halde elemeye çıktı. Sinem Umaş da elemenin diğer adayı oldu peki İşte Benim Stilim 'de kim elendi?

İşte Benim Stilim 'de bu hafta kim elendi sorusunun yanıtını veren 5 Haziran eleme gecesi yine geç bir saatte ekrana geldi. Saat 22.45'te başlayan İşte Benim Stilim yarışmasının konuk jüri üyesi Hakan Altun oldu. 

İŞTE BENİM STİLİM 'DE KİM ELENDİ?


İşte Benim Stilim eleme gecesinde Ezgi Ünal taç giymesine rağmen en düşük puanı alınca kendini eleme adayı olarak jürinin önünde buldu. Ezgi gecenin en kötüsü olunca ağladı ve 'Böyle olacağını hiç düşünemedim" dedi. Yarışmacılar ise Sinem Umaş ismini verdi. Peki Ezgi Ünal mı Sinem Umaş mı kim elendi? Jürinin oylaması nasıl?

Hakan Altun "Ezgü Ünal elensin' dedi. 
İvana Sert 'Sinem Umaş elensin' dedi.
Uğurkan Erez Sinem Umaş elensin dedi.
Kemal Doğulu Sinem Umaş adını verdi. 
Nur Yerlitaş da Sinem Umaş deyince İşte Benim Stilim'de elenne isim belli oldu. Sinem Umaş ağlamaylı olarak veda etti. 

SİNEM UMAŞ ELENİNCE NE DEDİ?


Elendikten sonra konuşan Sinem Umaş "Beklemiyordum elenmeyi en azından Zeynep'ten önce. Sonunda elenmek çok üzücü. Üç kişi sürekli üstüme geldi. Gittiğime çok üzülüyorum. " dedi. 

İşte Benim Stilim yarışmasında en son Mihriban Akgül kendi isteğiyle elenmişti. Mihriban'ın gidişi ve Sima Şerafettinova 'nın da aynı hafta diskalifiye olmasının ardından İşte Benim Stilim birinciliğine aday 7 yarışmacı kaldı. Bu yarışmacılar Gülşah Yılmaz , Şilan Makal , Ezgi Ünal, Didem Ezgi Akın, Sinem Umaş, Çağla Çetinöz ve Zeynep Karaca oldu. Bu hafta da 7 yarışmacıdan biri daha İşte Benim Stilim 'e veda etmiş olacak. 

HAFTANIN OLAYI SİNEM VE GÜLŞAH KAVGASI OLDU


İşte Benim Stilim yarışmasında haftanın olayı rüküşlük kraliçesi Sinem Umaş'ın kıyafeti oldu. Gülşah Yılmaz'ın stilini taklit eden Sinem Umaş kopya kıyafetle jürinin önüne çıkınca tartışma yaşandı. 

SİNEM UMAŞ KİMDİR?


Gelinim Olur musun yarışmasından kalan ünüyle İşte Benim Stilim'e dahil olan Sinem Umaş tam bir 'stil katili' çıktı. Jürinin defalarca söylediği 'vücudunu tanıyarak giyin' sözünün manasını henüz kavrayabilmiş değil. Buna rağmen 'eski şöhreti' ile İşte Benim Stilim jürisinden hayli torpil görüyor. 


Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2015, 11:55

YORUM EKLE