Doktoru, İbrahim Tatlıses'e neden dava açıyor?

2 yıl önce silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, konuşma bozukluğu yaşadığını açıklayarak, kendisini ameliyat eden Dr. İsmail Koçak'ı suçladı.

Doktoru, İbrahim Tatlıses'e neden dava açıyor?
2 yıl önce Mart ayında silahlı saldırıya uğradıktan sonra vücudunun sol tarafına felç gelen ve bir türlü sahnelere dönemeyen İbrahim Tatlıses, konuşma bozukluğu yaşadığını açıkladı. Tatlıses, konuyla ilgili olarak kendisini ameliyat eden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Dr.İsmail Koçak’ı suçladı. Ünlü türkücü, sosyal paylaşım sitesi twitter’da "Seste problem yok. Burnumun solunda uyku apnesi vardı, sağda bir şey yoktu. İsmail Koçak ta ’Bu işin piriyim’ dedi biz de inandık. Ameliyat günü bana demez mi sağ tarafın etini de küçülteceğim. Ne bileyim doktordur ne derse doğrudur, peki dedim demez olaydım! O gün bu gündür konuşmamda bir tersliktir gidiyor" açıklamasında bulundu.
Tatlıses "İki taraf da soba borusu gibi açıldı. Ne çektin be İbrahim. İşin kötüsü ameliyat olmadan önce her şeyi kabul ettiğine dair bir kağıt imzalatıyorlar. Öyle bir hata yap ki affedilmeyi haketsin. Yoksa ne sen hayattan zevk alırsın ne de affeden. P.çimsi olur her şey" diyerek sözlerini noktaladı.

"Dava açıyoruz"

Konuyla ilgili ulaştığımız Dr İsmail Koçak’ın avukatı Şengül Alemdar ise "Bu hafta içinde yasal prosedürü başlatıyoruz. İbrahim Tatlıses’e basın yoluyla mesleğe hakaretten dava açacağız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 10:36

YORUM EKLE