Demet Akalın bebeğin fotoğrafını kaça sattı?

Demet Akalın Hira bebeği doğurdu, hastane yatağında da rahat durmayıp tweet attı. Asıl merak edilen Hira bebeğin fotoğrafları içinde bomba iddia var.

Demet Akalın bebeğin fotoğrafını kaça sattı?

 Demet Akalın ile kocası Okan Kurt dün anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Beklenen bebek Hira, Acıbadem hastanesinde dünyaya gözlerini açınca twitterda top 10 listesine girdi.

Demet Akalın da doğumdan hemen sonra cep telefonuna sarılıp, bebeğiyle ilgili haberi verdi ve tebrikleri kabul etti. 

KARİKATÜR GİBİ

Bütün hayatını twitter üzerinden paylaşması ile bilinen Akalın'ın bu durumu akıllara daha önce kendisinin de paylaştığı bu karikatürü getirdi. Akalın 'aha da ben' diyerek bu karikatürü atmıştı;HASTANE ODASI BÖYLE

Demet Akalın doğumdan hemen sonra attığı twetlerden birinde hastane odasının fotoğrafını da paylaştı. İşte o twitler ve odası;

HİRA'NIN FOTOĞRAFINI KAÇA SATTI?

Hira bebeğin babası Okan Kurt dün doğumdan sonra basın mensuplarına açıklama yapmıştı. Kurt, bebeğin fotoğrafının yayınlanması için kararı Demet Akalın'ın vereğini duyurmuştu. 

Haber ajansı İHA'nın iddiasına göre Akalın, Hira'nın fotoğrafını satma kararı aldı. Akalın bebeğinin fotoğrafı için de 100 bin lira aldı. Bu paranın sosyal bir projede kullanılacağı söylendi ancak ayrıntı verilmedi. 

NİYE 11 KURBAN KESTİ?

Hira bebek doğmadan önce abartılı hediyelerle gündeme gelen Demet Akalın ile eşi Okan Kurt, bebeğin dünyaya gelişinde de 11 kurban keserek şaşırttılar.
Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2014, 13:05

YORUM EKLE