Daha boşanmadan..

Ece Erken, boşanma davası açtığı Serkan Uçar'a oğlunu görme yasağı koydu. Erken ile oğlunu 15 günde bir görmesini istediği Serkan Uçar arasında ipler gerildi.

Daha boşanmadan..

Geçen yaz Çeşme'de evlenen Ece Erken ve Serkan Uçar çiftiyle ilgili ortaya atılan "boşanma" iddiaları doğru çıktı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ece Erken, iddiaları doğrulayarak "Evet, anlaşmalı olarak boşanıyoruz. Birbirimizden hiçbir talebimiz yok." dedi.

ECE ERKEN'DEN UÇAR'I KIZDIRACAK YASAK

Eşine boşanma davası açan Erken, Serkan Uçar'ın oğlu Eymen'i 15 günde bir yalnızca 8 saat görmesini istedi. Bu talep çiftin arasını daha da gerdi.

AİLELERDEN HABERSİZ EVLENMİŞLERDİ

Beş aylık flört sonrası ailelerine bile haber vermeden nikah defterini imzalayan ikili, bir yılın sonunda anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı. Evliliğin ilk dönemlerinde Erken'in kendisinden 11 yaş küçük olan Uçar'ın ailesi tarafından istenmeyen gelin ilan edildiği yönünde haberler çıkmış, ancak bir süre sonra sular durulmuştu. Çift mutluluklarını iki ay önce de Eymen adlı oğullarıyla perçinlemişti. Ancak kapalı kapılar ardından yaşanan sorunlar, onları boşanma noktasına getirdi.

SOSYAL MEDYADA "UÇAR" SOYADINI SİLMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde ünlü sunucunun sosyal medya hesaplarından "Uçar" soyadını silmesi, krizin ilk işareti kabul edildi. Devamında Ece Erken'in ailece çıktıkları Çeşme tatilinden oğlu Eymen'le dönmesi "boşanma" iddialarını daha da alevlendirdi.

ECE ERKEN BOŞANMA İDDİALARINI DOĞRULADI

Söylentiler, Ece Erken tarafından da doğrulandı: "Evet, boşanıyoruz. Evleri ayırdık ve ben davayı açtım. Anlaşmalı olarak boşanacağız, ikimizin de birbirinden herhangi bir talebi yok."
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 15:29

YORUM EKLE