Ceyda kovuldu! Nedeni meğerse..

Kısmetse Olur evinden Ceyda Kırıcı'nın kovulduğunu geçen hafta duyurmuştuk. Bugün Seda Güler 'Ceyda Kırıcı diskalifiye oldu' diyerek olayı duyuruyor.

Ceyda kovuldu! Nedeni meğerse..

Ceyda Kırıcı'nın Kısmetse Olur evinden kovulmasının sebebi geçtiğimiz haftalarda internete düşen kavga görüntüleri ve ses kaydı. Ceyda Kırıcı kavga ettiği Kısmetse Olur yapım sorumlusu Yasemin tarafından dövüldüğünü öne sürmüştü. Ardından piyasaya Ceyda'nın ses kaydı sürülmüştü.

CEYDA KIRICI DİSKALİFİYE EDİLDİ

Kısmetse Olur evindeki son çekimde yapım sorumlusu Yasemin ve Ceyda arasında yeniden kavga patlak verdi. Kavga bu kez o kadar büyüdü ki Kısmetse Olur evine polisler geldi. Olayların sonunda Kısmetse Olur yapımcıları Ceyda Kırıcı'yı kovdular. Bugün de ekrandan Ceyda'nın diskalifiye edildiği duyuruluyo.

CEYDA KIRICI INSTAGRAMDA YAZDI

Ceyda Kırıcı Kısmetse Olur'dan atılmasıyla ilgili olarak instagramdaki hesabından 'Allah büyüktür' diye yazdı. Ceyda Kırıcı dayak olayına değinmeden şunları söyledi;

-"Bu dünya ne kadar sahteymiş. Elbet bir gün iyi niyetli ve güzel kalpli insanlarda olacak. O günler uzak değil Allah büyüktür.'

CEYDA KIRICI SES KAYDI VE DAYAK İDDİASI

Ceyda Kırıcı'nın dayak yediğini iddia ettiği anın görüntüleri geçen hafta internete düşmüştü. Görüntülerde Ceyda Kırıcı'ya dokunan ya da şiddet uygulayan kimse yoktu.

ceyda kırıcı ses kaydı dayak görüntüleriCeyda Kırıcı sinir krizleri geçiriyor asistan da kendine zarar vermesin diye peşinden geliyor.

CEYDA KIRICI SES SAYDI

Yasemin arasındaki bir ses kaydı da internete düştü.

İşte kayıttaki sözler;

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : O... çocuğu diye girdiniz. Onu kral seçtiniz diye kendini duvarlara vuruyorsun.

CEYDA KIRICI : Adama programı kötülüyor. Hepiziniz anasına babasına savunuyor o adamı bana karşı savunuyorsunuz. Adama kızacağınız yerde bana bağırıyorsun.

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : Adama kızmadım ceza kesmedim mi zannediyorsun? Bu 8 ay önce söylenmiş bir ses kaydı. Sen bu ses kaydını Melek'ten ne diye istedin?

CEYDA KIRICI : Melek bana at ses kayıtlarını dinleyeceğim merak ediyorum dedi.

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : Melek ne dedi. Ceyda bana dedi ki 'Sen de ses kayıtları vramış orospu çocuğunu mahvedeceğim dedi. '

CEYDA KIRICI'NIN DAYAK İDDİASI

Ceyda Kırıcı'nın yine internete sızdırdığı öne sürülen dayak iddiası da ses kaydında yer alıyor. Konuşmadan ortaya çıkan bakın ne?

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : Benim seni dövdüğüme dair böyle aptal boktan iddialarını ıspatla bakayım Ceyda! Hadi ispatla...

CEYDA KIRICI : Ben uyandım böyle morluklar çıktı bacağımda.

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : Oha Ceyda! Yuh Ceyda sürekli yediğin kaba sıçıyorsun. Morluklar çıktı diyor gece gelip seni mi dövdüm. Ruh hastası mısın Ceyda?

CEYDA KIRICI : Sen mi yaptın diyorum Abla! Zaten sinir krizi geçirmişim hiç bir şey hatırlamıyorum. Saçma sapan orospu çocuğu yüzünden beni ne hale getirdiniz ya...

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2016, 18:32

YORUM EKLE