Burcu Esmersoy'un Nikah Tarihi Belli Oldu !

Burcu Esmersoy da sonunda evliler kervanına katılıyor. Kendi programında düğün tarihini açıklayan Esmersoy'un hazırlıkları son sürat devam ediyor.

Burcu Esmersoy'un Nikah Tarihi Belli Oldu !
Esmersoy, Star’da hafta içi her gün ekrana gelen 'En Güzel Bölüm' programının kameralarına magazin basınının merakla beklediği o tarihi verdi.
Burcu Esmersoy, sevgilisi Sami Kresepi'yle hangi tarihte evleneceğini, Star TV’de sunuculuğunu yaptığı 'En Güzel Bölüm'e açıkladı.

Esmersoy, "Benim doğum günüm ekimde, şimdi erkeklerin de işini kolaylaştırmak lazım. Hem doğum günü hem yıl dönümü... Onların evlilik yıl dönümünü unutmamaları için aynı tarihlere denk getirmeye çalışıyoruz. Yani ekim ayında inşallah evleneceğim" diyerek düğün tarihini vermiş oldu.

Esmersoy, düğünde giyeceği hayalindeki gelinliği de bulmuş ama çevresinden gelinlikle ilgili onay çıkmamış.

GELİNLİĞİMİ AÇIK BULDULAR

Giymeyi planladığım gelinliği yakınlarıma gösterdim ama izin vermediler. Gelinliği biraz açık bulmuşlar. Şimdi hayalimdeki gelinliğin ortasını bulmaya çalışıyoruz. Belki yakası veya sırtı biraz daha kapanmak zorunda kalabilir. Ama onun dışında çok güzel bir gelinlik olduğunu söyleyebilirim. Uzun kollu, sırtı veya göğüs dekoltesi olan, uzun ve kuyruklu ama kabarık olmayan çok şık bir gelinlik olacak.
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2013, 11:53

YORUM EKLE