'Burcu Esmersoy cenazeme gelmesin vasiyetimdir'

Timur Esmersoy, 9 yıldır görüşmediği kızı Burcu Esmersoy'a ateş püskürdü: 'Beni huzur içinde yatırmak istiyorsanız lütfen onlar cenazeme dahi gelmesin.'

'Burcu Esmersoy cenazeme gelmesin vasiyetimdir'

 Burcu Esmersoy'un babası Timur Esmersoy, 9 yıldır görüşmediği kızına ateş püskürdü. Kızının kendisi için söylediği sözleri duyunca siz de 'bunlar doğru olmaz' diyeceksiniz... 

Timur Esmersoy, kızı Burcu Esmersoy'la miras meselesi yüzünden araları açıldıktan sonra bir de ağır hakaretlere maruz kalması karşısında oldukça üzüldüğünü ifade etti. 
Timur Esmersoy, kızının her akşam kendisi için bedduada bulunduğunu belirterek kızının kendisine 'Her akşam dua etmiş beni düşmüş halimle görmek için... Allah belamı vermiş daha da verecekmiş' dedi. 

Timur Esmersoy beyin kanaması geçirdiği dönemde de kızını aradığını ama kızının kendisiyle ilgilenmediğini söyledi. Baba Esmersoy'un hastanede olduğu zamanda kızına haber veren yakınlarını da Burcu Esmersoy 'Bana ne, bana neden haber veriyorsunuz?' diye terslediğini söyleyen Esmersoy, kızına karşı 'Kızgın değilim kırgınım' dedi. 

Timur Esmersoy öz kızının kendisine ettiği hakaretler karşısında üzüntüsünü şöyle anlattı: 

"Şimdi herşey koptu içimde. En yakınlarıma arkadaşlarıma, ablama, enişteme beni tanıyan herkese vasiyet ettim. O iki kişiyi cenazemde görmek istemiyorum. Benim bu vasiyetimdir. Beni huzur içinde yatırmak istiyorsanız lütfen onlar cenazeme dahi gelmesin. Ekranda şov yapıyor. Babasına hakaret edebilecek beddua edebilecek birisi nasıl başkalarına yardım edebiliyor?"
Radikal
Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2013, 10:39

YORUM EKLE