Beren saat kovuldu mu?

20 dakika dizisinde oynaması beklenirken, İntikam'la seyirci karşısına çıkan oyuncu hakkında bugün ortaya atılan iddia büyük ses getirdi.

Beren saat kovuldu mu?
 20 dakika dizisinde oynaması beklenirken, İntikam dizisiyle izleyici karşısınageçen oyuncu hakkında bugün ortaya atılan iddia büyük ses getirdi.Oyuncunun özel hayatından rahatsız olan şirketin, oyuncuyu işten çıkardığı ve yoluna Tuba Büyüküstün’le devam ettiği belirtilmiş...Son beş yıldır Ay Yapım imzalı dizilerle kariyerinin doruk noktasına tırmanan  Beren Saat'in yapım şirketi tarafından kovulduğu iddia edilmişti.

Ay Yapım çok konuşulan iddia hakkında açıklama yaptı.Ay Yapım ailesi olarak Beren Saat ile, 4 yılı aşan bir sürede  karşılıklı hiç sorunsuz çalıştık ve büyük başarılara imza attık...Bu süreçte veya sonrasında oyuncumuzla, bahsedildiği gibi “işi veya özel hayatıyla” ilgili hiçbir sorun yaşanmamıştır..Yaşanması mümkün değildir. İş hayatı dışında da dostluklarımız sürmektedir.

Çıkan haberler tamamen asılsızdır. Beren Saat, Türkiye’nin değerli, çok başarılı ve disiplinli bir oyuncusudur.Ay Yapım olarak da kendisiyle çalışmaktan sadece mutlu oluruz. 
Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2013, 21:38

YORUM EKLE