Acun o görüntü için ilk kez konuştu!

Acun Ilıcalı, Medyaradar'a verdiği röportajda Ütopya programında bir yarışmacının tartışma yaratan uygunsuz hareketiyle ilgili iddiaya yanıt verdi.

Acun o görüntü için ilk kez konuştu!

Acun Bey, geçtiğimiz günlerde bazı gazete ve internet sitelerine düşen bir haber çok ses getirdi, öncelikle onunla başlamak istiyorum. TV8'de yayınlanan Ütopya programında yarışmacı Semih Öztürk’ün bazı uygunsuz hareketlerde bulunduğu ve bu görüntülerin de televizyonda yayınlandığı iddia edildi. Nedir işin aslı?

    
Ekrana yansıyan bir şey yok, iftira var. Bu tamamen bizi karalama kampanyasının yeni örneği. Biliyorsunuz “Bu Tarz Benim” programını transfer ettiğimiz günden beri bir gazete aleyhimizde yayınlar yapıyor.

Daha önce de benim özel hayatımla ilgili gerçek dışı haberler yaptılar, birinci sayfadan tekzip yayınlattım. Şimdi mesleki işlerimizle ilgili gerçek dışı yayınlar yapmayı sürdürüyorlar.

Biz onların yaptığını yapmayacağız, hukuki yollarla hakkımızı arayacağız. Ütopya’da kesinlikle bahsi geçen olay yaşanmamıştır. Bu zaten internette yayınlanan görüntülerde belli. Sadece benim de tasvip etmediğim bir yatış şekli var.
 
Ama yayınlandığını söylediler…
    
Söylemediler, öyle göstermeye çalıştılar. Bu yayıncılık politikasına biz hukuki yollarla cevap vereceğiz.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

 
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2016, 06:31

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa Ergün
İsa Ergün - 3 yıl Önce

balik baştan kokar acun. atesle barut ayni yerde olurmu. toplum ahlakı açısından ne ütopya ne survavior etik zaten...

TC Handan Önder Gürsoy
TC Handan Önder Gürsoy - 3 yıl Önce

paralelcilerin işi olmasın

Senanaur
Senanaur - 2 yıl Önce

O garip görüntü ne?

onur
onur - 2 yıl Önce

Karalama kampanyasiymiş utanmazlar vatikanin 1000 yildir yapamadigi toplumve aile bozma planini acun ılıcalı yapiyor memleketi keraneye çevirdi 24saat kanal anadan hüryan kadin erkek bir ada daha ne olcak

emine akça
emine akça - 2 yıl Önce

Kurretülayn ablamada bu olmasış yuhh artık yaa bu kadarda değil yani