Acun Ilıcalı ile ilgili büyük iddia..

Ünlü televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı. Yapımcı Acun Ilıcalı'nın TV 8 kanalını satın alacağı ileri sürüldü. İşte Acun Iılcalı'nın planı..

Acun Ilıcalı ile ilgili büyük iddia..

 Geçtiğimiz gün TV 8‘in patronu Mehmet Nazif Günalile masaya oturan Acun Ilıcalı TV 8′i satın almak için cazip bir teklifte bulundu.

Televizyon piyasasında reytingi değil prestijiyle var olan TV 8′in yeni patronu Acun Ilıcalı olacak.


ACUN'UN PLANI NE?

Günal ile bir araya gelen Acun Ilıcalı bütün programlarını ve yeni projelerini TV 8‘e taşımayı teklif etti. Kendi programlarıyla TV 8′in reytinglerini zirveye çıkartmayı hedefleyen Acun Ilıcalı'nın, kanalın reyting pastasındaki konumunu güçlendirdikten sonra TV 8′i yüksek bir bedelle elden çıkartmayı düşündüğü de kulislerden sızan bilgiler arasında.

Acun Ilıcalı, TV 8‘in ve MNG grubunun sahibi Mehmet Nazif Günal ile yaptığı görüşmede teklifini detaylı bir şekilde masaya koyarken net bir yanıt alamadı.

Günal‘ın teklifi düşünmek için 15 gün süre istediği ve Çin ziyareti dönüşünde yanıtını vereceği öğrenildi. Eğer Acun Ilıcalı'nın teklifine olumlu bir yanıt gelirse Türk televizyonculuğunda kartlar yeniden dağıtılacak, dengeler değişecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2013, 14:43

YORUM EKLE