Acun gerçeği açıkladı!

Survivor 22 Haziran 2016 tarihli son bölümde Nagihan'ın gözyaşları ve Semih Öztürk ile ilgili flaş gelişmeler vardı.

Acun gerçeği açıkladı!

Acun Ilıcalı Survivor son bölümde Semih Öztürk'ün acil olarak ABD'ye gönderildiğini açıkladı.
 
Acun Ilıcalı oyundan önce yarışmacılara Semih Öztürk'ün son durumu hakkında bilgi verdi. Açıklamaya bakılacak olursa Semih'in parmağıyla ilgili durumm hala kötü. Bu sebeple de acil olarak ABD'ye sevkedildi.

Acun Iılıcalı şu bilgileri verdi;

-"Semih'i acil bir şekilde ABD'nin tıp merkezi Houston'a yolladık. Orda çok önemli doktorlar kendisi ile ilgilenecek ve en kısa zamanda sağlığına kavuşacak inşallah".

SEMİH ÖZTÜRK SURVİVOR'DAN AYRILACAK MI KARAR NE?

Bu sorunun yanıtı da bu akşam belli olacak. Semih Öztürk ABD'deki tedavisinin ardından adaya dönecek ve onun için de konsey toplanacak. Acun Ilıcalı yayınlanan son tanıtımda 'Semih oyunlara katılacak durumda değil. Değerlendirme sonunda çıkan kararı açıklıyorum' diyerek herkesi merakta bıraktı. Acun Ilıcalı Survivor'dan ayrılacak mı kalacak mı bu akşam ortaya çıkacak.

NAGİHAN KARADERE ADADA TEK BAŞINA HERKES GİTTİ..

Survivor adasının en başarılı ismi Nagihan Karadere final arefesinde hayli zor günler yaşıyor. Oyunlarda istediği performansı yakalayamayan Nagihan son oyunda kaybedilince adada bir başına kaldı. Gönüllüler takımından Serkay ve Damla ile birlikte daha önce ödül hakkı olan Atakan da ABD'ye gidince adada kimse kalmadı. 

Nagihan Karadere yapayalnız kalınca 'Atakan gidiyorsa Acun bey beni de gönderir diye düşündüm. Ama şaka yapmıyormuş. Semih de yok. Ben adada tek başıma ne yapacağım' diyerek tepki gösterdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde adadaki yalnızlığı daha fazla hisseden Nagihan bu kez 'Artık gelin ya...' diyere ağlamaya başladı.

SURVİVOR KIBRIS FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor 2016 finali Kıbrıs'da yapılacak. Acun Ilıcalı büyük final için Nuh'un Gemisi isimli otelle anlaşma yaptı. Survivor finali için seçilen bu otelde Acun medya 500 oda ayırttı.

SURVİVOR 2016 FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor Kıbrıs finali 29 Haziran 2016 çarşamba günü yapılacak. Büyük finalden önce Survivor adasında son bir eleme daha olacak.

Survivor Kıbrıs finaline 2016 sezonunda yer alan tüm yarışmacılar katılacak. Acun Ilıcalı Kıbrıs'daki 5 yıldızlı Nuh'un Gemisi otelinde yerleri ayırttı bile. Survivor Kıbrıs finali bu lüks otelde yapılacak.

SURVİVOR BİRİNCİSİNİ ACUN İHYA EDECEK

Survivor 2016 birincisinin ödülü de büyük. Para ödülü bu sene yarım milyon. Survivor 2016 birincisi olan isim 500 bin liralık para ödülünü kazanacak.

SURVİVOR KIBRIS'A GİTMEYİ GARANTİLEYEN İSİM

Survivor 2016 Kıbrıs finaline 4 isim gidebilecek. Şimdilik Kıbrıs'a gitmeyi garantileyen tek isim Damla Can oldu. Damla Can hatırlanacağı gibi geriden gelip Nagihan Karadere'yi müthiş bir performansla yenmişti. Ardından Atakan ile yaptığı yarışmayı da kazanıp kolyesi az olmasına rağmen Kıbrıs'a gitmeyi başaran isim olmuştu.

KIBRIS FİNALİNE KİMLER GİDECEK?

Survivor Kıbrıs finaline 1 hafta kala adadan bir isim daha bu hayale veda edecek. Şu anda survivor adasında 5 kişi bulunuyor. Kıbrıs finaline ise sadece 4 bilet var. Damla Can birini kaptığı için geriye kalan 3 isim aranıyor. Haliyle bir kişi Kıbrıs arefesinde elenecek.

Damla Can : Kıbrıs finali biletini garantileyen tek isim Damla Can. SMS oy sıralaması da iyi olan Damla Can Survivor 2016 birinciliğinin en güçlü adaylarından biri.

Avatar Atakan : Atakan Survivor 2016 adasının en başarılı erkek yarışmacılarından biri oldu. Atakan SMS oylaması sonuçlarında da şimdiye kadar hep ilk sırada yer aldı. Haliyle Atakan'ın Survivor Kıbrıs finali biletini kazanma ihmali çok yüksek görünüyor.

Nagihan Karadere : Kıbrıs finali arefesinde İbrahim ile çıktığı elemeden sağ salim kurtuldu. Büyük araba ödülünü de kazanan Nagihan Karadere Kıbrıs biletine yakın olan isimlerden.

Serkay Tütüncü : İzmirli olan Serkay özellikle genç kızlardan bir hayran kitlesi edindi ve bu da SMS'lerini yükseltti. Performansı da iyi olan Serkay Tütüncü Kıbrıs'ın diğer güçlü adayı.

Semih Öztürk : Survivor'daki durumu bu akşam netleşecek. Acun Ilıcalı yarışmasının artık mümkün olmadığını açıkladı. Peki Kıbrıs'a götürülecek mi? İşte bu sorunun yanıtı merak konusu.


YORUM EKLE