Acun açıkladı!

Survivor'da eleme heyecanı giderek yükseliyor. Gönüllüler'den iki isim, elemeler için aday oldu. Bu arada Acun, yeni konseyde oylama yapılmayacağını açıkladı.

Acun açıkladı!

Survivor All Star'da dün akşam yine eleme heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler rahat bir nefes alırken, konsey haftalar sonrası ilk kez Gönüllüler için kuruldu.

Yapılan aday oylamasında, ikişer oy alan Hasan ve Hilmicem, eleme gecesine kalan isimler oldu. Bu arada Acun Ilıcalı, eleme gecesinde oylama yapılmayacağını, oyuncuların kaderini dokunulmazlık oyununun belirleyeceğini açıkladı.

Survivor'da Kıbrıs için geri sayım sürüyor. Son haftalarda üst üste yarışmacı kaybeden Ünlüler bu kez rahat bir nefes aldı. Dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler ise adadan gitmesini istedikleri takım arkadaşları için konseyde oy kullandı.

HASAN VE HİLMİCEM ADAY OLDU

Gönüllüler arasında yapılan oylamada Hasan ve Hillmicem ikişer oy aldı. Böylelikle iki isimden birisi, yapılacak eleme gecesinde adaya veda edecek.

Konseyde adadaki herkesin finale gitmek istediğini, kendisinin de bu isimlerden biri olduunu söyleyen Hasan, birinci olmanın kendisi için önemli olduğunu; ancak Survivor'da daha da önemli bazı şeylerin olduğunu ifade etti. Hasan, finale kalır ve kazanırsa, adayla ilgili söyleyecek çok sözü olduğunu söyledi.

 HİLMİCEM: BENİ KARŞI TAKIMDAN BİRİ ELESİN

Adaylığı açıklandıktan sonra konuşan Hilmicem ise konseylerde isminin çıkmasına alıştığını, adadaki birçok isim gibi kendisinin de final oynamak istediğini söyledi. Önümüzdeki oylamada kendi takımından değil de rakip takımdan bir isim ile SMS'e çıkmak istediğini anlatan Hilmicem, "Kendi takımımdan birisinin benim ismimi söylemesini istemiyorum" diye konuştu.

NEFESLER KESİLECEK

Bu arada oluşan tabloyu değerlendiren Acun Ilıcalı ise önümüzdeki konseyde oylama yapılamayacağını açıkladı. Gönüllüler'in dokunulmazlık oyununu kazanması halinde Ünlüler'den iki ismin birden aday olacağını, Ünlülerin kazanması halinde ise Begüm'ün aday olacağını açıklayan Acun Ilıcalı, konseyin oylamasız olacağını ve adayları bugün yapılacak dokunulmazlık oyunun belirleyeceğini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2015, 10:51

YORUM EKLE