5 kuruş etmeyen adamlar için..

Survivor yarışmasının son şampiyonu Turabi: 5 kuruş etmeyen adamlar için 500 bin TL'den mi olacaktım Survivor yarışmasının son şampiyonu Turabi Camkıran önceki gün Pendik Neomarin'de sevenleriyle buluştu. 22 Aralık 2014 5 kuruş etmeyen adamlar için...

5 kuruş etmeyen adamlar için..

Özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği buluşmada alışveriş merkezine saatler önce gelen yüzlerce minik hayranı Turabi'yi karşılarında görünce çığlık attılar.

'Baba ve Müge dışında gerisi yalandı'

Sorularıyla Turabi'yi terleten minik hayranlarının ilk sorusu 'Evleneceğiniz kız nasıl olmalı' oldu. Turabi ise bu soruya 'Önce kanım ona ısınsın sonra annem Meryem Sultan 'tamam' desin tamamdır' dedi.
Survivor yarışmacıları arasında en çok Ertunga ve Müge'yi sevdiğini söyleyen Turabi, 'Baba ve Müge dışında gerisi yalandı' diye konuştu.
Yarışma boyunca agresif tavırlarıyla ön plana çıkan Turabi, 'Hep birini dövecek gibi durdunuz ama kimseyi dövmediniz. Kendinizi nasıl tuttunuz' sorusuna ise '5 kuruş etmeyen adamlar için 500 bin TL'den mi olacaktım! Durmam ondandır' yanıtını verince alkış yağmuruna tutuldu.Halkın oylarıyla birinci seçilen Turabi 'Halk yarışlarda ve her oyun kazandığımda yaptığım doğal hareketlerimi sevmiş' dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 13:44

YORUM EKLE