Temizlikçi kadına akıl almaz tuzak!

Samsun'da bir kişi temizliğe çağırdığı kadına akıl almaz bir tuzak hazırladı... İbrahim Y. işyerine çağırdığı kadına esrarlı sigara içirip tecavüz etti.

Temizlikçi kadına akıl almaz tuzak!

 Samsun'da işyerine temizliğe çağırdığı 32 yaşındaki D.K.'ya esrarlı sigara içirip tecavüz ettiği iddiasıyla polis tarafından gözaltına alınan 39 yaşındaki İbrahim Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay dün Atakum İlçesi Yeni Mahalle'de meydana geldi. İddiaya göre dul olan D.K. İbrahim Y.'nin işyerine temizliğe gitti. İşyeri sahibi temizlik işlerini bitiren kadına içinde esrar maddesi bulunan sigara ikram etti. İçinde uyuşturucu madde olduğunu bilmediği sigarayı içen D.K., bir süre sonra kendisinden geçti. İbrahim Y., işyerinin kapısını kilitledikten sonra D.K.'ya tecavüz etti. 

Olayın ardından kendine gelerek evine giden D.K. polise giderek, "Ben temizliğe giderek geçimimi sağlarım. Olay günü de İbrahim Y.'nin işyerini temizliğe gittim. Temizlik bittikten sonra bana sigara ikram etti. Sigarayı içtikten sonra kendimden geçtim ve bana tecavüz etti" diyerek şikayetçi oldu. Şikayetin ardından soruşturma başlatan polis, zanlıyı yakalayarak gözaltına aldı. İbrahim Y. ifadesinde suçlamayı kabul etmedi.

Polisteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen İbrahim Y., sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından 'cinsel saldırı' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Haberler.com
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2013, 13:34

YORUM EKLE