Sosyete adeta zenci bebekle sarsıldı!

Türkiye'nin ileri gelen iki ailesinin çocuğu geçen yaz Çırağan'da muhteşem bir düğünle evlenmişti. Doğum için ABD'ye giden çift ve aileleri beklenmeyen sürprizle karşılaştı. Çünkü bebek zenci çıktı...

Sosyete adeta zenci bebekle sarsıldı!

 Sosyete ve iş dünyası zenci bebek skandalıyla çalkalanıyor. Yazar Onur Baştürk'ün önceki gün köşesine taşıdığı, TAKVİM'in kaynaklarından doğrulattığı gerilim filmlerini aratmayan, ancak komedi tadındaki olay; pek çok zenginin ilişkilerini ne kadar dejenere yaşadığını da gözler önüne seriyor. Olay, Türkiye'nin önde gelen iki ailesinin çocuklarının geçen yaz Çırağan Sarayı'nda evlenmesi ile başladı.


BU NASIL PARTİ!

Mutlu çift, düğün öncesinde bekarlığa veda partisi yapmak istedi. Gelin ve damat ayrı ayrı parti düzenledi. Ne olduysa bu partide oldu. Alkolün dozunu kaçıran güzel gelin, partisindeki dansçılarla çılgınlar gibi dans edip eğlendi. Ama iş bununla bitmedi. Zenci bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün hiçbir şey hatırlamayan gelin, hayat arkadaşını koluna takıp davetliler önünde mutluluk pozları verdi.

GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Düğünün ardından hamile kalan gelin, eşi ile birlikte ailelerine bebek müjdesi verdi. Sevinçten havalara uçan damat, eşini doğum için geçen hafta ABD'ye götürdü. Doğuma alınan gelin sağlıklı bir bebek doğururken; damadın dünyası karardı. Gelin hanım da bebeğini görünce şoke oldu. Çünkü bebek zenciydi. Çocuğun kendisinden olmadığını anlayan damat apar topar Türkiye'ye döndü. Bebeği kabullenemeyen gelini teselli etmek ise kızgın ailesine düştü.

TÜRK ÇİFTİN ZENCİ BEBEĞİ DOĞDU

 Bekarlığa veda partisinde zenci bir dansçıyla birlikte olan ünlü ailenin kızı, unuttuğu bu ayrıntıyı bebeği zenci doğunca hatırladı.
 
DİLLERE DÜŞTÜLER
 
Herkesi şaşırtan olay, İstanbul'daki tüm sosyetik mekanlarda da dilden dile dolaşmaya başladı. Siyahi dansçının bu durumdan haberdar olup olmadığı merak edilirken; "Ya bebek beyaz doğsaydı ne olacaktı? O zaman adam başkasının çocuğunu kendi çocuğu diye sevecekti" şeklinde yorumlar yapıldı.

İHANETİN SİYAH MEYVESİ
 
Ünlü ailenin güzel kızı ihanetin meyvesi olan zenci bebeğini kabullenmekte zorlandı. Aile, kızlarına ABD'de bir hayat kurmaya çalışıyor.
 
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2013, 13:50

YORUM EKLE
YORUMLAR
emel ozkan BIYOLOG
emel ozkan BIYOLOG - 6 yıl Önce

genetikte boyle bir sey mumkun ihanet yoksa tabii, o zaman soy agacina bakmali

suzan istanbul
suzan istanbul - 6 yıl Önce

bende yaptım bu partiden.iyi yapmış ama keşke zenci olmasaydı

fanatik
fanatik - 6 yıl Önce

ne ekersen onu bicersin damat bey senden önce kimler o tarlyi ekti bilmiyormuydun kac kez cocuk aldirdi bilmiyormuydun.... tabiki biliyordun sizlerde normal adiniz üstünüzde yani sosyetesiniz. .... okadar

rasim öden
rasim öden - 6 yıl Önce

kadında kabul etmiş zenci faciasını sen hala genetik,soy ağacı vs peşindesin .)

ahmet ali
ahmet ali - 6 yıl Önce

dini tamamen bir kenara koyalım insanlıktan arınmış bu kişiler ...