Nejat İşler yeniden hastanede!

Nejat İşler'in Bodrum'dan İstanbul'a gelerek Amerikan Hastanesi'ne yattığı öğrenildi.

Nejat İşler yeniden hastanede!

 Rahatsızlığı nedeniyle geçen sezon rol aldığı İntikam dizisinde ayrılan ve Bodrum Gümüşlük'e yerleşen ünlü oyuncu, dostlarının ve ailesinin "Tedavi ol" baskıları karşısında sonunda pes etti.

Nejat İşler, geçtiğimiz günlerde Gümüşlük'ten İstanbul'a gelip tedavi için Amerikan Hastanesi'ne yattı. 


DOSTLARI YALNIZ BIRAKMIYOR

İşler'i dostları da hastanede bir an olsun yalnız bırakmıyor. Önceki akşam Güven Kıraç'la Meltem Cumbul hastaneye gidirek ünlü oyuncuyu ziyaret etti. Hastanenin kafeteryasında dostlarıyla sohbet eden ve sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Nejat İşler'in keyfinin yerinde, moralinin yüksek olduğu öğrenildi.

Nejat İşler ziyarete gelen arkadaşlarına, tedavi süresi boyunca bir kitap yazmayı planladığını söyledi.  Hastanenin kafeteryasında arkadaşlarıyla 2 saate yakın oturan İşler daha sonra odasına döndü. 

MAÇA GİDİP İYİYİM POZU VERMİŞTİ

Karaciğeri iflas ettiği ve tedavi olmak istemediği için ölüm tehlikesi bulunduğu iddia edilen Nejat İşler, geçtiğimiz günlerde Bodrum'da futbol maçı izlemiş

YENİDEN HASTANEDE

Yine geçtiğimiz günlerde, karaciğerinin iflas ettiği ve bu nedenle vücudunda yaralar çıktığı konuşulan İşler; Bodrum'da hastaneye kaldırılmış, fakat tedavi olmayı reddedip alkol almayı sürdürmüştü.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2013, 11:31

YORUM EKLE