Michelle'in her dediğini kabul ediyorum

Obama, ünlü talk şovcu Jay Leno'ya konuk oldu. Siyasetten çok Obama'nın özel yaşamının konuşulduğu programda, espriler havada uçuştu.

Michelle'in her dediğini kabul ediyorum
WASHINGTON

ABD Başkanı Barack Obama, ünlü talk şovcu Jay Leno'nun ''The Tonight Show'' adlı programına konuk oldu.

Programda birkaç kez Amerikalı seçmenlere erken oy kullanmaları çağrısı yapan Obama, kendisinin de bugün Chicago'da oyunu kullanacağını söyledikten sonra, Leno'nun ''Kime oy vereceksiniz?'' sorusu üzerine, ''Biliyorsunuz gizli oy kuralı var, ama Michelle bana oy verdiğini söyledi'' dedi.

''Birinin yanında oturup, onunla bu tip uzun tartışmalara girmek doğal bir iletişim yolu değil'' diyen Obama, Leno'nun, ''Ama siz evlisiniz'' çıkışı üzerine, ''Evet, ama bu farklı; ben Michelle'in her dediğini kabul ediyorum'' şeklinde esprili bir yanıt verdi.

Leno, programda Obama'ya, multi milyoner işadamı Donald Trump'un kendisiyle neden bu kadar uğraştığını sordu.

Soruya tüm salonu kahkahaya boğan esprili bir yanıt veren Obama, Trump ile aralarındaki husumetin, ''Kenya'da birlikte büyüdükleri yıllara uzandığını'' belirterek, ''Futbol sahalarında sürekli koşardık, o çok iyi değildi ve bundan dolayı sinirleniyordu. Sonra Amerika'ya taşındığımızda, bunun geride kalacağını düşünmüştüm'' dedi.

YORUM EKLE