Katliam yaptığını sanıp intihar etti

Evli ve üç çocuk babası Mustafa Topkaya, eski sevgilisi ile erkek arkadaşını vurup, aynı silahla kendi kafasına ateş etti. Topkaya olay yerinde yaşamını yitirirken, sevgililer hastaneye kaldırıldı

Katliam yaptığını sanıp intihar etti

 Muğla'nın Milas ilçesinde dört yıl önce evli ve üç çocuk babası Mustafa Topkaya ile ilişki yaşayan Elif Altun (41), sevgilisinden şiddet görünce ayrılmak istedi. Ancak "Seni kimseye yar etmem" diye tehdit alınca savcılığa başvuran Altun, koruma altına alınarak Manisa'da bir sığınma evine yerleştirildi. Bir süre burada kalan Altun'un izini bulan

Topkaya (49), kadını yeniden barışmaya ikna etti. Geçen yıl temmuzda sığınma evinden ayrılan Altun Milas'a döndü. Koruma kararı da kaldırıldı. Kendine yeni bir hayat kuran Elif Altun da bir çay ocağını işletmeye başladı. Ama peşini bırakmayan Topkaya, son olarak, "40 bin lira verirsen ayrılırım" dedi. Borç para alarak Topkaya'ya veren Altun, kurtulduğunu düşünüyordu.


ÇAY OCAĞINI BASTI

Eski sevgilisinin Necmettin Altan (41) ile birlikte olmaya başladığını öğrenen Mustafa Topkaya, dün sabah çay ocağını basıp dehşet saçtı. Altun başına ve koluna isabet eden iki kurşunla yaralandı.

Kaçmaya çalışan Altan da sırtından 3 kurşunla vuruldu. Yaklaşık 50 metre uzaklaşan Altan, daha sonra olduğu yere yığılıp kaldı. Eski sevgilisi ile Altan'ın öldüğünü sanan Topkaya, daha sonra aynı silahı başına dayayarak intihar etti. Hastaneye kaldırılan yaralılar, tedavi altına alındı. Polis çay ocağı ve çevresinde 8 boş kovan buldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2014, 12:55

YORUM EKLE