Denizli'de olay!

81 yaşındaki 7 çocuk annesi Fatmaana Yılmaz, kolundaki 2 çift bilezik ve kuşağındaki bir miktar para için başı keserle ezilerek öldürüldü

Denizli'de olay!

 Denizli'nin Çameli ilçesinde 81 yaşındaki 7 çocuk annesi Fatma ana Yılmaz, kolundaki 2 çift bilezik ve kuşağındaki bir miktar para için başı keserle ezilerek öldürüldü.

 
Edinilen bilgiye göre; çiftçilikle uğraşan Mehmet Yılmaz(83), Cuma Namazını kıldıktan sonra eve geldiğinde 81 yaşındaki eşi Fatma ana Yılmaz’ın yatakta uyumakta olduğunu gördü. Yanına yaklaşıp uyandırmak için üzerindeki örtüyü açınca kafasının kanlar içinde olduğunu fark etti.

Yaşlı adam çığlıklar, atarak komşularından yardım istedi. Jandarma olay yerine gelerek hemen güvenlik önlemi aldı. Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemede Yılmaz’ın başına vurularak öldürüldüğü tespit edildi. Jandarma evde yaptığı aramada cinayette kullanıldığı sanılan kanlı keseri ayakkabı dolabı içine saklanmış vaziyette buldu.

Hayatını kaybeden Fatma Yılmaz’ın kolundaki 2 çift bilezikle kuşağında bulunduğu sanılan bir miktar paranın çalındığı iddia edildi. Yılmaz'ın cesedi otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kolak Köyü Muhtarı Ramazan Uysal, cinayetin köyde büyük üzüntüye neden olduğunu belirterek, "Bu teyzemizin geçen Kurban Bayramında da bin 500 TL’sini çalmışlar. Jandarma ve Savcılığımızın bu cinayeti kısa sürede aydınlatacağına inanıyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2013, 09:52

YORUM EKLE