Basılan eski BDP'li kızlara neler yapmış neler!

Siirt eski Belediye Başkan Yardımcısının cinsel istismarına maruz kalan kızlar yaşanan korkunç dakikaları anlattı

Basılan eski BDP'li kızlara neler yapmış neler!

 3 küçük kızla otomobilde basılan Siirt eski Belediye Başkan Yardımcısı Abdullatif Ç. 17 yaşındaki M.A'ya tecavüz etmiş. 

Genç kız yaşadığı, "canım çok acıdı bağırmaya başladım, eliyle ağzımı kapattı' sözleriyle anlattı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınan kızlar o anları anlattı. Tacize uğrayan ve yaşları küçük olan kardeşlerin, psikolog gözetiminde verdikleri ifadeye Hürriyet Gazetesi'nden Arda Akın ulaştı.

BANA TECAVÜZ ETTİ

Abdullatif Ç.’nin kendisine tecavüz ettiğini söyleyen 17 yaşındaki M.A., '' Beni zorla öptü. Canım çok acımıştı ve bağırmaya başladım. Eliyle ağzımı kapatarak tecavüz etti. Korkmuştum ve ağlamaya başladım. Korkmamamı ve hamile kalmayacağımı söyledi. Benden çok hoşlandığını anlattı.olayları kimseye anlatmamam için para verdi. Olaydan sonra Abdullatif beni haftada bir kez kesin arıyor ve birlikte oluyorduk. Her cinsel ilişki sonrası bana para veriyordu'' dedi.

Tacize uğrayan 13 yaşındaki ikiz kardeşlerden S.A. ise, ''polis aracımızı durdurmak istedi, Abdullatif önce kaçmaya çalıştı ancak ablamın ısrarı üzerine aracı durdurdu.'' dedi.

Hürriyet Gazetesi'nin özel haberine göre  Eski BDP'li başkan yardımcısının taciz ettiği kızlar konuştu. Abdullatif Ç.’nin kendilerine para verdiğini ve erzak yardımı yaptığını söyleyen kızlar annelerinin bilgisi dahilinde evden çıktıklarını söyledi.

'İLİŞKİYE GİRİYORLARDI'

M.A.’nın ikiz kardeşlerinden biri olan 13 yaşındaki G.A., Abdullatif Ç.’nin ikiz kardeşiyle kendisini de taciz ettiğini şöyle anlattı:

“Abdullatif Ç. zaman zaman evimize gelir ve beni, ablamı, ikiz kardeşimi yanına alarak gezmeye götürürdü. Araç ile gezdiğimiz sırada bize yiyecek alıyor, para veriyordu. Çoğunlukla boş arazilere, İpek Yolu’na gidiyorduk. Genelde ablamla arabanın içinde yalnız kalıyorlardı. Arabanın aynasından ve camından ablamla cinsel ilişkiye girdiklerini görüyordum. Bundan yaklaşık üç hafta önce Abdullatif, annemin bilgisi dahilinde beni ve iki kardeşimi evimizin yakınlarından aldı ve Eruh yoluna gittik.

'KIYAFETLERİMİZİ ÇIKARTMAK İSTEDİ'

Ablam araç içinde kaldı. Ben ve ikiz kardeşim, Abdullatif’le birlikte araçtan indik. Araçtan uzaklaştıktan sonra Abdullatif bize üzerimizi çıkarmamızı söyledi. Biz çıkarmadık. Bunun üzerine zorla çıkarmamızı istedi. Biz çıkarmayınca kendisi kıyafetlerimizi çıkarmak istedi. Ben ve kardeşim kaçarak arabanın yanına geldik. Abdullatif daha sonra arabaya bindi ve ablamla cinsel ilişkiye girdi. Sonra da evin yakınlarına bizi geri bıraktı. Abdullatif zaman zaman evimize erzak getirir, ablama para verirdi.”
Haber 7
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2013, 13:21

YORUM EKLE