Aziz Yıldırım'a mahkeme'den karar çıktı!

İstanbul Anadolu 5. Asliye Hukuk Mahkemesi, Aziz Yıldırım'ın Genel Kurul'a katılmasını engelleyecek dilekçeyi reddeti, son söz Genel Kurul üyelerinin.

Aziz Yıldırım'a mahkeme'den karar çıktı!

 Fenerbahçe'de 2-3 Kasım'daki seçimli Genel Kurul'un kaderini etkileyecek yeni bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe'de seçime girmeleri tehlikeye giren Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'na iyi haber geldi.İstanbul Anadolu 5. Asliye Hukuk Mahkemesi, Recep Özcan'ın yaptığı başvuruyu reddetti ve üç ismin genel kurula katılmasının yolunu açtı.

Üç isim hakkında mahkeme kararı ise Genel Kurul üyelerine bıraktı.Fenerbahçe Genel Kurulu'nda üç ismin "kötü şöhret" konusu oylanacak ve bu karar açılan davada son söz olacak. Mahkeme tedbir isteğini kabul etseydi üç ismin Genel Kurul'a girmesi tehlikeye girecek ve kongre öncesi büyük bir kriz yaşanacaktı.

Fenerbahçe Spor Kulübü konuyla ilgili şu bilgilendirme notunu paylaştı;

"Recep Özcan vekili, İstanbul Anadolu 5. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2013/369 esas sayılı dosyasına verdiği dilekçe ile Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu hakkındaki tedbir kararının Fenerbahçe Futbol AŞ'deki görevlerini de kapsayacak şekilde genişletilerek verilmesini, Recep Özcan hakkında verilen ihraç kararının TEDBİREN DURDURULMASINA karar verilmesini, talep etmiştir.İstanbul Anadolu 5. Asliye Hukuk Mahkemesi; her iki talebi de ayrı ayrı reddetmiştir.
Kamuoyunun bilgisine sunarız,"

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2013, 15:16

YORUM EKLE